Skocz do zawartości
zejnowski

Kulig styczeń 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Mało nas, mało nas... ale za to będą najlepsi ;)

 

To że ja to ten najgorszy jestem? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To że ja to ten najgorszy jestem?
Ciebie będzie ciągnunć żelazny kuń. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciebie będzie ciągnunć żelazny kuń. :D
Dokładnie ,szkoda ze mam szychte. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja prawdopodobnie bede mial kulig w gorach w tym czasie :P ale jeszcze nic pewnego wiec pytanie do kiedy trzeba sie deklarowac? w sumie nie ma problemu zeby przyjechac i nie jechac w saniach tylko caly czas przy ognisku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik możesz mnie dopisać do listy. Dzięki Tomku, odezwę się na kom i ustalimy co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty się jacek na tego kunia nie pchaj bo zwierz na sam widok padnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze nic pewnego wiec pytanie do kiedy trzeba sie deklarowac?

Nie ma deadtime'u ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po kilkudniowej nieobecności,prawdopodobnie mnie też nie będzie,jestem w trakcie remontu w domku a i od 3 dni leżę w łóżku bo angina ropna mnie dopadła,nie żrę,nie piję,ledwo żyję a gorączka po 40 st mnie dodatkowo osłabia,za kilka dni jak stanę na nogi to zamiast na kulig to do roboty,kończyć to co zacząłem.Tak czy siak szkoda że mnie nie będzie ale na kolejny postaram się stawić. pozdrawiam Wszystkich i życzę miłej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie wszyscy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam po kilkudniowej nieobecności,prawdopodobnie mnie też nie będzie,jestem w trakcie remontu w domku a i od 3 dni leżę w łóżku bo angina ropna mnie dopadła,nie żrę,nie piję,ledwo żyję
Przesadzacie wszyscy
A co ja mam powiedzieć jak mi dzisiaj żołądek prawie się wywrócił na drugą stronę (prawdopodobnie wrzody). Cały dzień na herbatce miętowej, beee i tabletki typu NO SPA. Dobrze że nie pojechałem do Wrocka jak miałem w planach. Chyba po drodze wyzionąłbym ducha. Obawiam się że coś się dzieje bo coraz częściej mam takie bóle. Myślę że nie zdarzą mi się za tydzień i mam nadzieję że brak śniegu nie zrobi nam psikusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam alternatywę, w razie czego zostaną łyżwy lub inny termin. Ostateczny termin na kulig dla właścicieli koni i miejsc to wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie raczej nie bedzie .... taki los :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w razie czego zostaną łyżwy

 

Yyyy nie dla mnie od razu mówię....Kurcze tyle ludzi w grupie a tak mało chętnych na snieżne szaleństwo. Nie bać się to nie boli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
snieżne szaleństwo
Hmmm??? Patrząc za okno to bedzie smingus-dyngus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie coś mi sie tak zdaje ze zamiast kuligu bydzie tylko ognicho ale i to tez jest dobra okazja do spotkania sie ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwiam w takim razie łyżwy... i obmyślam plan gdzie jakieś ognisko zorganizować, może chcielibyśmy Szmaragdowe znowu? Było całkiem sympatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik,a kiedy planujesz ? Może 16.01. w niedzielę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może chcielibyśmy Szmaragdowe znowu?

 

A gdzie na Szmaragdowym? Na polanie widokowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie na Szmaragdowym? Na polanie widokowej?

 

Tak . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje na 15.01 sobota. Jeżeli wyrazicie mocną chęć na niedzielę 16.01 to nie ma problemu dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności