Skocz do zawartości
wladek1181

Zamarzający lewarek zmiany biegów, problem z drugim biegiem

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, dostęp jest od spodu. Demontuje się go leżąc pod samochodem. Ja w tym celu rozpinałem wydech.

 

Obstawiam linki.

 

Okaże się jutro rano czy moje prymitywne smarowanie coś dało..Obawiałem się patrząc z kanału, że trzeba będzie w najgorszym wypadku rozpinać katalizator i grzebać od spodu. Zima wszystkie niedociągnięcia w mig ukazuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdaję, że przy wymianie oleju, co zazwyczaj się kończy wlaniem 75w90 półsyntetycznego ( a powinien byś pełen syntetyk!!) olej po prostu nie dociera wszędzie przy niższych temperaturach bo jest za gęsty. Mam tak samo od kiedy zmieniłem swój olej.. Wcześniej nie miałem z tym problemów. Planuje wlać motula albo liqui moly full syntetyk i zobaczymy czy coś się zmieni ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem pogrzebałem trochę przy linkach, okazało się że są zatarte, wymieniłem i działa ;) Pamiętaj nic na siłę, chcąc naprawić jedno rozwalasz drugie w ten sposób.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Planuje wlać motula albo liqui moly full syntetyk i zobaczymy czy coś się zmieni

 

Polecam wlać motula dobry i sprawdzony olej :)

Edytowane przez Wieczor09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd mamy plusowe temperatury lewarek spisuje się wyśmienicie. Zima mnie oszczędza i jak na razie nie jestem w stanie odpowiedzieć czy smarowanie od góry pomogło ;) Jednak na wszelki wypadek rozepnę wydech w wolnym czasie i zobaczę jak to tam wszystko wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności