Skocz do zawartości
safix

wyłącznik krańcowy oswietlenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do grona fanatyków b3 ale proszę mi powiedzieć w jaki sposób zapala się lampka oświetlenia bagażnika ?(kombi)jakiś wyłącznik krańcowy tak jak w przednich drzwiach ? gdzie jest umiejscowiony szukałem ale mam chyba zaćmę na oczach :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkrec zamek przy klapie na dwa imbusy i bedziesz wszytko widział bo ten własnie przełacznik jest wmontowany w zamku wewnatrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vip87 to na pewno nie jest żart jestem w szoku no na to to bym nie wpadł tym bardziej że zawsze świeciło -powiedział bym od wieków i nagle nastała ciemność no i zaczeły się poszukiwania.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to szczera prawda :) Odkręcisz to zobaczysz :) powinien byc tam kabelek. Takze miłego rozkrecania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja się podepnę pod temat żeby nie śmiecić na forum. mam podobny problem tylko że z przodu i na dodatek światło świeci cały czas, zamknę drzwi to też świeci i nie gaśnie nie wiem co się stało wcześniej było ok to stało się tak nagle ot samo z siebie, sprawdzałem krańcówki przy drzwiach, wyglądają ok, nie wiem gdzie szukać przyczyny. może jakieś sugestie? pozdravwiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro krańcówki są ok, to problem może być w samej lampie-albo zwarcie albo gdzieś znalazł sobie dodatkową masę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdzałem krańcówki przy drzwiach, wyglądają ok, nie wiem gdzie szukać przyczyny. może jakieś sugestie? pozdravwiam.

 

Ale sprawdzałeś je w jaki sposób :?: Popatrzyłeś i stwierdziłeś, że chyba ok :?::)

 

Odkręcałeś krańcówki :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
światło świeci cały cza

 

A sprawdzałeś w jakiej pozycji jest włącznik w lampce :?::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byc moze ze ktorys kabelek od krancowki sie przetarl i bedzie zwarcie z masa a wlasnie masa zalacza sie lampka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności