Skocz do zawartości
Radzio77789

DZIWNE PISZCZENIE jak jest zimny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy moze mial ktos kiedys to co mnie teraz meczy mianowicie zakazdym razem jak odpalam auto jak jest zimne strasznie piszczy w okolicach zbioniczka na plyd do spryskiwaczy gdzies tam na dole nieraz jak poruszam rura od turbo przestaje ajak jest cieply to jest wszytsko wpozadku.jutro jade do mechanika ale moze mial juz ktos z was taki przypadek. no a przy wlaczaniu ogrzewania glosmo cos czeszczy w okolicach alternatora

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprezarka klimatyzacji lub paski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie nieorientuje w temacie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paski , od alternatora , od klimy . wymieniane były ? może któraś rolka , napinacz ? może sprężarka klimy ? ale stawiam na paski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mówisz kolego mówisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem u mechanika dzisiaj racja kolego jest jeden z paskow ten na samym dole zajechany i sprzegielko hydrauliczne od alternatora Plus dowiedzialem sie ze mam dwie gumy na przegumach do wymiany. jednym slowem LIPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie okazało się że to łożysko w klimie lekko po dupie dostało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bylem u mechanika dzisiaj racja kolego jest jeden z paskow ten na samym dole zajechany i sprzegielko hydrauliczne od alternatora Plus dowiedzialem sie ze mam dwie gumy na przegumach do wymiany. jednym slowem LIPA
paski luzne i sprezarka klimy ma sprzegielko i dostalo juz po .... wylaczaj klime a puki co paski naciagnij zajmij sie gumami przegubow a jak kase dozbierasz to zrobisz reszte te gumy sa wazne bo wlasnie sie zaczela lipna pogoda jak sie do nich syf dostanie to wymienisz jeszcze przeguby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz dogadalem sie z mechanikiem robie wszytsko odrazu zajednym razem i bedzie z glowy.tak najlepiej bedzie bo potem bedzie placz i gadanie moglem ale czemu niezrobielm heeh lepiej zapobiegac niz leczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie piszczał napinać paska wieloklinowego alternatora. Można prysnąć w niego WD 40 ale to za długo nie pomoże. Jedynie wymiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, u mnie mechanik powiedział, że albo pasek lub rolka od klimatyzacji albo alternatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy aja wymienilem paski wszystkie plus lozysko od alternatora auto chodzi ciszej chodzi mi oglos silnika ale dalej cos piszczey pod zbiornicziem od spryskiwaczy

 

---------- Post added at 17:42 ---------- Previous post was at 17:40 ----------

 

Wykrecilem zbiornik od spryskiwaczy abs wyciagnelismy nic niepiszczalo spowrotem zalozylismy i piszczy niemam nerwow juz:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to zdarzy sie, ze popiskuje zderzak tez czasem...a jak dotkne wtedy w okolicy lewej lampy to ustaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No umnie to raczej zdezak to niejest sam juz niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies rady ? auto piszczy delikatnie zawsze jak zimne potem cisza albo jak wieksze oboty to cicho a jak normalnie pyrka to piszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam to samo jak odpale cos popiskuje po chwili cichnie ale tylko jak sa niskie temp kolo 0 Stopni jak jest 5 Stopni to jest ok nie slychac zadnego piszczenia . Dziwna sprawa . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolki od rozrządu, sprzęgiełko alternatora miałem to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja rozrzad mialem wymieniany 10tys km temu. Ale to chyba powinno piszczec ciagle a nie tylko po pierwszym odpaleniu z rana i okolo 15 sek bo potem cisza jest za kazdym razem jak odpale auto. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wymieniałeś na jakiś felerne. Mi właśnie rolka prowadząca piszczała jakieś 30 sekund po odpaleniu potem cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności