Skocz do zawartości
_chris_

Gałka zmiany biegów.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem szukałem i szukałem na forum ale nic konkretnego nie znalazłem. Jest tylko o ściąganiu zakładaniu itd :D

 

Muszę wywalić drewnianą gałkę ode mnie i mam problem. Nie mam za bardzo 150 zyli na oryginał i chciałbym coś innego w czarnej skórze ew. chrom. Macie jakieś doświadczenia jaką założyć? W zasadzie to jaką kupić? No ta w B5 jest krótka i łączy się z tym plastikiem co mieszek na równo i dlatego np taka:

http://allegro.pl/skorzana-galka-zmiany-biegow-jacky-i1292633247.html

 

odpada bo będzie bardzo widać miejsce łączenia gałki i mieszka. generalnie to chodzi mi o to żeby ktoś polecił coś co będzie ładnie wyglądać i niedużo kosztować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpasuj tylko kolor jaki chcesz i bierz uniwersalną...I tak 99% które byś kupił nie pasuje pod lewarek z Passata bo sam lewarek nie chowa sie w gałkę.I tu jest największy problem...Ja akurat ten plastik skróciłem żeby przy wbijaniu wstecznego działało ;)

P.S. Ta którą pokazałeś jest właśnie uniwersalna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S. Ta którą pokazałeś jest właśnie uniwersalna

 

 

tylko za długa i będzie wystawać więcej niż standardowa a bardzo mi się podoba w pasztecie że ten lewarek z gałką jest taki krótki :D

 

taka wyczaiłem i chyba ją wezmę:D

http://allegro.pl/galka-drazka-zmiany-biegow-skora-r-1sport-tuning-i1294558492.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko za długa i będzie wystawać więcej niż standardowa a bardzo mi się podoba w pasztecie że ten lewarek z gałką jest taki krótki :D

 

taka wyczaiłem i chyba ją wezmę:D

http://allegro.pl/galka-drazka-zmiany-biegow-skora-r-1sport-tuning-i1294558492.html

 

Skróć lewarek-da się ;) Z resztą opis jest na forum,niedawno widziałem.Co kupisz-to już Twoja sprawa,nie pytaj czy się komuś podoba,bo to rzecz gustu :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nei chodzi o podobanie tylko o to jak to będzie pasowało na lewarek. nie chce mi sie rzeźby znowu robić żeby go skracać chce wyciągnąć i założyc nowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nei chodzi o podobanie tylko o to jak to będzie pasowało na lewarek. nie chce mi sie rzeźby znowu robić żeby go skracać chce wyciągnąć i założyc nowy :D

 

Przecież napisałem że jest uni :lol Są plastiki na 3 różne grubości drążka,śrubki i ten bajerancki,jednorazowy imbusik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko np będzie 3cm dluższa niż oryginał a wtedy wygląda jak wyjdź i nie przychodź:D przerabiałem w golfie. Zależy to wszystko od tego jak dluga jest gałka i jak głęboki ma otwór w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak tylko np będzie 3cm dluższa niż oryginał a wtedy wygląda jak wyjdź i nie przychodź:D przerabiałem w golfie. Zależy to wszystko od tego jak dluga jest gałka i jak głęboki ma otwór w środku.

 

Mi tego nie musisz mówić,też trochę się naszukałem :) Ale i tak będę zmieniał na jakąś czarną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba wezmę ta co w linku wyżej. ładna jest i krótsza niż inne więc powinna w miarę pasować:) nie mogę znaleźć nic całego czarnego ze skóry a łądnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja chyba wezmę ta co w linku wyżej. ładna jest i krótsza niż inne więc powinna w miarę pasować nie mogę znaleźć nic całego czarnego ze skóry a łądnego
kup używkę albo obszyj swoją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego polecam ci ten zestaw:

 

http://allegro.pl/galka-mieszek-czarny-sora-jacky-tuning-prezent-i1318209110.html

 

Sam założyłem do siebie taki komplet i jest SUPER !!

Tylko mała rada - nie kupuj na Allegro, jak masz możliwość to kup w Norauto bo tam jest za 74,99 a na Allegro 89,99.

 

---------- Post added at 20:49 ---------- Previous post was at 20:43 ----------

 

 

Kolego upewnij się, czy ta gała będzie pasowała do Ciebie. Są 2 rodzaje gałek - do aut z podnoszonym wstecznym oraz do aut z wstecznym wbijanym w podłogę - tak jak Pasek. Według mnie gałka którą pokazałeś pasuje do podnoszonego ręcznego czyli nie do Paska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś takiego za 30 zeta wyczaiłem:

http://allegro.pl/galka-chrom-skora-i1328775222.html

 

i chyba go wezmę. bez podnoszonego wstecznego i nowy.

 

"GAŁKA NADAJE SIĘ DO ZAMONTOWANIA PRZY STANDARDOWEJ SKRZYNI

 

ORAZ W SAMOCHODACH Z PODCIĄGANYM WSTECZNYM" więc zapewne chodzi o skrzynię manualną ale wsteczny podnoszony więc nie do Passata :)

 

Zdjęcia postaram się dzisiaj wstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widaje mi się że to jest uniwersalna po całości. Bo zauważ na zdjęciu że jest taki walec wkręcany. Jak chcesz na podnoszony ręczny to go nie wkręcasz i wtedy robi Ci się otwór na podnoszony wsteczny, jeśli masz zwykły, to wkręcasz ten walec i dziura się likwiduje:)

 

Zamówiłem jutro powinno być ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolałbym obszyc starą gałkę.

Ostatnio poprawiałem taką gałkę firmy Ja... bo strasznie się wyciuchała.

Ponadto skóra, którą była pokryta to jakaś parodia.

Zdjęcie na szybko mojej pracy :

 

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=167910953241122&set=a.167910939907790.36392.167897609909123

 

Jeśli natomiast zmiana gałki to od Audi A4 B5 po I lifcie są fajne gałeczki..lub od A4 B6 ;) i rozpiskę masz taką samą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja założyłem już parę dni temu:

dsc051836721410.th.jpg

 

jak dla mnie to bomba. Nie gryzie się z niczym, założyłem ją tak że wygląda jak fabrycznie zmontowana z mieszkiem fajnie w dłoni leży i wogóle mi się podoba:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos chce kupic skórzany zestaw gałka z meszkiem bo mam cos takiego na sprzedaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności