Skocz do zawartości
DJ.Tuning

Spot Cykliczny. Sezon II (Spot w Zagórzu 12.02.2012)

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam wielki znak zapytania przed oczami czy pojadę...

 

Qdlis przyznaj sie ze ja nie wiem czy bede a jak mnie nie ma to Ciebie tez nie bedzie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Qdlis przyznaj sie ze ja nie wiem czy bede a jak mnie nie ma to Ciebie tez nie bedzie hehe

to nie to... przecież wiesz o co chodzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety praca uniemożliwia mi przyjazd do Przemyśla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie to... przecież wiesz o co chodzi..

 

Hmm domyslam sie o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ochotę pojechać wspólnie jutro na Przemyśl to zapraszam. Ja z domu wyruszam około godziny 8:30 9:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spot Zaliczony.

 

Frekwencja była powalająca, ale cóż raz że pierwszy spot w Przemyślu, w dodatku zorganizowany przez nowego kolegę. Szkoda mi jedynie kolegi Nowicjusz79 bo się naprawdę postarał, i wszystko dopiął na ostatni guzik, i trasę zwiedzania miał opracowaną, i grill w obrębie pasa lotniska Łodzinka

koło Birczy gdzie wszystko było przygotowane załatwione i dogadane nawet w sensie prób prędkościowych waszych aut, nie mówiąc o pozwoleniu na ognisko czy przygotowaniu drzewa i miejsca. Ja pojechałem, mimo że podejrzewałem że dokładnie tak będzie, poznałem 2 kolegów z Przemyśla, Nowiciusz79 pokazał nam miasto, Przemyśl jest naprawdę pięknym miastem z wieloma atrakcjami turystycznymi,

więc mimo że spot nie wypalił, to i tak mega fajnie spędziliśmy dzień, w naprawdę miłym towarzystwie. Przemyśl to miasto gdzie naprawdę warto pozaglądać i pozwiedzać, w związku z tym wszyscy którzy się nie zjawili (czyli w ogóle wszyscy) mogą tylko żałować i czekać przynajmniej rok do następnego spota w Przemyślu (jeśli koledzy jeszcze będą chcieli coś zorganizować, po dzisiejszej nauczce),

 

Ciekawy jestem też ja będzie za miesiąc w trakcie spota w Sanoku (ciekawe czy też frekwencją powalicie na łopatki jak w tym miesiącu)

 

Sanok też jest pięknie położonym ładnym miastem z wieloma atrakcjami i miejscami do zobaczenia.

 

wszystko już mam załatwione i zorganizowane na tip-top, po niedzieli w pierwszym poście możecie się spodziewać dokładnego info.

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Co do spota to hmmm nie wiem do tej pory co mam Ci napisać no tak wyszło i pozostaje mi Cię po raz kolejny przeprosić mam nadzieję ,że nie gniewasz się .Może kiedyś uda się zrobić coś dużego i fajnego w Przemyślu jak widziałeś jest dużo miejsca i możliwości.Pozostaje mi także serdecznie Ci podziękować ,że jednak nie odpuściłeś i przyjechałeś i mam nadzieję ,że nie był to dzień stracony.Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam ( a w szczególności Szymka i Michała super chłopaki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Co do spota to hmmm nie wiem do tej pory co mam Ci napisać no tak wyszło i pozostaje mi Cię po raz kolejny przeprosić mam nadzieję ,że nie gniewasz się .Może kiedyś uda się zrobić coś dużego i fajnego w Przemyślu jak widziałeś jest dużo miejsca i możliwości.Pozostaje mi także serdecznie Ci podziękować ,że jednak nie odpuściłeś i przyjechałeś i mam nadzieję ,że nie był to dzień stracony.Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam ( a w szczególności Szymka i Michała super chłopaki).

Wg mnie nie masz za co przepraszać zważywszy że frekwencja to nie Twoja wina. Po za tym z tego co czytam w poście DJ należą ci się podziękowania i gratulacje :) za wkład, zaangażowanie i przygotowanie wszystkiego. Chętnie pooglądam fotki ze spota. Dobrą robotę wykonałeś i mam nadzieję że się nie zraziłeś zbytnio po swojej pierwszej próbie bo DJ to już z doświadczenia wie że to różnie bywa ;).

Może jestem minimalistą ale moim zdaniem to nawet małe kameralne spoty cieszą w naszym regionie. Po prostu mało Nas i cholernie porozrzucani wszyscy są. Tak chyba w Przemyślu obok nowicjusza to chyba 1 autko z wlepką, w Sanoku góra 4, Krosno 3? o Rzeszowie nie wspomnę bo chyba morale tam po sporach nie za wysokie a z północy województwa to daleko. Realnie patrząc to bardzo mało ludzi z naszych okolic udziela się na forum np w temacie "Identyfikacja podkarpackie" naliczyłem się 15 autek z całego województwa i powiedzmy z tego niech przyjedzie 1/3 bo wakacje, praca, sprawy rodzinne, wyjazd za granice, niesprawne autko itp to mamy 5 aut. Nawet spamu świeżego czasem trudno się doszukać :P. Na naszych krańcach południowo wschodnich województwa należy się liczyć z taką sytuacją jak w Przemyślu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek graty za organizację, frekwencja jaka jest to jest dobra. Wakacje to nie czas na spoty wiec 3 autka to już sukces, obu do następnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega kynek ma racje za bardzo jesteśmy porozrzucani :) w Krośnie parę chłopaków jest z wlepą ale nie wiadomo gdzie się podziewają :) i duży plus dla nowicjusza jestem do września za granicą więc nie mogłem was wspomóc ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem będzie o wiele lepiej.No cóż było minęło ale i tak jestem zadowolony że mogłem DJ.Tuning poznać osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wakacje to nie czas na spoty

 

Jacek niedawno to samo usłyszałem o spotach wiosennych, troszkę wcześniej o zimowych, a innym razem o jesiennych.

 

Szczerze, to uważam że to żadne tłumaczenie bo jeśli jest chęć to i na spota można się zjawić o każdej porze roku.

 

Ale cóż...

 

Wiem że Przemyśl to już chyba najdalej wysunięte miasto na południowy wschód, więc każdy ma daleko, ceny paliwa odstraszają od jazdy autem dość konkretnie, (sam osobiście w ciągu całych wakacji zrobiłem 300km).

 

No nic widzimy się wszyscy w Sanoku za miesiąc. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Przemyśla ma 150 w jedną stronę wiec 300 to nie kosmos w centrum jest Rzeszów ale chęci jechać nie mam. Paskiem zrobiłem w te wakacje jakieś 1200 km ale za to caddym 9500 więc praktycznie nie stygnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak chyba w Przemyślu obok nowicjusza to chyba 1 autko z wlepką, w Sanoku góra 4, Krosno 3? o Rzeszowie nie wspomnę

a o jednym RaBaRbaRze zapomniałeś jeszcze, bo było nas dwóch tylko że Zurq jeździ z wlepą ale przestał się udzielać...

sam osobiście w ciągu całych wakacji zrobiłem 300km).

tyle to się dziennie robi nieraz ;)

Spoko poznasz i resztę wkrótce ..............

następnym razem zbierajcie ekipę, do jednego radiowozu i w drogę. przecież bardziej liczą się ludzie na spotach niż samochody..

 

 

mnie nie było, tłumaczył się nie będę z nieobecności ale na spoty zamierzam nadal jeździć, o ile czas pozwoli i kapusta będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a o jednym RaBaRbaRze zapomniałeś jeszcze, bo było nas dwóch tylko że Zurq jeździ z wlepą ale przestał się udzielać...

 

Przepraszam za faux pas w końcu RaBarBarów z wlepą jest tyle co Przemyślan :). Nawet sam mogę się podpiąć na weekendach pod RBR to będzie Nas więcej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no i ja mam zamiar dolaczyc do ekipy wiec +1 a ja bardzo chetny jestem na zloty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe no i ja mam zamiar dolaczyc do ekipy wiec +1 a ja bardzo chetny jestem na zloty

 

pożyjemy zobaczymy ;-)

 

Będziesz miał okazję wykazać się 11 Września w Sanoku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeżeli ktoś będzie jechał z Przemyśla do Sanoka to proszę o kontakt , bo się dołączę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sanok ja sie juz pisze pewnie z cala familia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności