Skocz do zawartości
DJ.Tuning

Spot Cykliczny. Sezon II (Spot w Zagórzu 12.02.2012)

Rekomendowane odpowiedzi

w Przemyślu jest knajpka z zeje.... plackami po węgiersku jeśli byłoby to tam to jadę już jutro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Przemyślu jest knajpka z zeje.... plackami po węgiersku jeśli byłoby to tam to jadę już jutro

 

Wiecznie głodny :) i tylko mi powiedz że to po tobie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wypali przemyśl to zapraszam wszystkich chętnych do Humnisk w stare sprawdzone miejsce i mniam pizze.

Chyba że będzie ochota na Grilla to dogadam sprawę z teściami i w takim układzie udostępnię parking i altankę u siebie pod domem. Miejsca na 100% też nie zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Może uda się coś zorganizować pod koniec miesiąca , bo w sierpniu mnie nie będzie , a chętnie bym się wybrał na spota. ;) Pozdrawiam wszystkich ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spot w Sierpniu już wiem że odbędzie się na 100% i na 100% będzie udany. Kolega Nowicjusz już wiem że ogarnie wszystko na czas. Po przeczytaniu PW od niego jestem pewny że ci co przyjadą żałować nie będą

Szczegóły już niebawem w 1 poście.

Witam wszystkich Może uda się coś zorganizować pod koniec miesiąca , bo w sierpniu mnie nie będzie , a chętnie bym się wybrał na spota. Pozdrawiam wszystkich !

Co do tego miesiąca to już za mało czasu żeby skołować coś większego, ale może coś lokalnie wam się uda

 

We wrześniu już mam plan na fajną większą imprezę w Sanoku. Mam już wszystko dopracowane na 80% Szczegóły jak będzie wszystko na 100% czyli niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wypali ten Sanok to na pewno się przyłącze o ile coś nie wypadnie w pracy. ;) Czekam na dokładne informacje co do spotkania. :) Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto fotki z miejsca planowanego grilla. A więc ma to się tak:

1).miejsce spotkania

2).propozycja postoju przed grillem-ogniskiem (Krasiczyn)

3).miejsce biesiadowania (KRĘPAK)

S7300002.jpg

S7300012.jpg

S7300003.jpg

S7300004.jpg

S7300005.jpg

S7300006.jpg

S7300007.jpg

S7300013.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 fotka miejsce spotkania, 2 i 8 fotka postój w Krasiczynie,3,4,5,6,7, miejsce na grilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie być na tym spocie,bo to prawdopodobnie mój ostatni na podkarpaciu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie być na tym spocie

 

No ja myślę ;-)

 

I mam nadzieję że będzie nas więcej w Przemyślu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam no ja niestety jeszcze tym razem się nie pojawie :( jeszcze w uk dopiero 28 sierpnia bede w rbr wiec do tego czasu odpadam na spoty... ale napewno bedzie udany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 18 forum moto sanok organizuje szybki spot na dawnym lodowisku. jeśli ma ktoś ochotę przybyć to mamy zaproszenie. Ja postaram się być chociaż na chwilkę.

 

Jednocześnie informuję tych co jeszcze nie widzieli że w pierwszym poście są dokładne informacje dotyczące zlotu w Przemyślu 14.07.2011

i Zlotu Sanockiego 11.09.2011

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek będę do dyspozycji dopiero we wrześniu :) miłej zabawy w Przemyślu pozdro. dla wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chlopaki :D Zyje nie utonolem w pieluchach :D Niestety w niedziele po raz pierwszy musze opuscic spocika :( Wiec w przemyslu sie nie zjawie a tak do niego zachecalem i tak chcialem jechac ale niestety inne sprawy wyszly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emu jak coś to zawsze możesz dosiąść się do mnie i pojedziemy razem.

 

A tak w ogóle to kto się wybiera do Przemyśla i będzie jechał przez SanOK? może gdzieś się zgadamy np pod biedronką na olchowcach i pojedziemy kolumną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Emu jak coś to zawsze możesz dosiąść się do mnie i pojedziemy razem.

 

Piotrku ja wiem ze Ty bys mnie wzial ale niestety ja na ten miesiac odpadam jak dam rade to sie moze zjawie na chwile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to kto się wybiera do Przemyśla

ja mam wielki znak zapytania przed oczami czy pojadę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U ciebie to standard

tym razem serio mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności