Skocz do zawartości
Gość Krajny

Odkodowywanie radia fabrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość edek152

Witam, posiadam radyjko beta 4 vwz2z2w8074942 po wymianie aku wrócił kod, nie mam karteczki w książeczce, proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, posiadam radyjko beta 4 vwz2z2w8074942 po wymianie aku wrócił kod, nie mam karteczki w książeczce, proszę o pomoc.

1447

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, walczyłem dziś z montażem CB w półce i rozłączyłem seryjne radyjko: vwz1z2x3005443

Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zik

Ktoś pomoże z kodem?

VWZ1Z3B6918271

Gamma BVX 1JO 035 186E

Będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem zablokowałem radio-nawigację MDF marki blaupunkt GMBH 7612001025 INNE NR JAKIE MAM TO 3b0035191g 014vwz12763327237d proszę o pomoc w znalezieniu kodu :) z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY! Kupilem radyjko na allegro. Ale gościu nie dał mi kodu, więc dzwonie do niego a on mi tu wciska że na aukcji było napisane że radio bez kodu a za 30 zł może je odkodować. Więc ja jeszcze raz sprawdzam aukcje i ani słowa o braku kodu i o odkodowywaniu. Gościu zgodził się na zwrot radia ale za radio dałem 50zl plus 30zl koszt przesyłki teraz kolejna wysyłka to tylko poczta wyjdzie najlepiej na tej transakcji. Pomoże ktoś z kodem VWZ3Z3B7857832

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
POMOCY! Kupilem radyjko na allegro. Ale gościu nie dał mi kodu, więc dzwonie do niego a on mi tu wciska że na aukcji było napisane że radio bez kodu a za 30 zł może je odkodować. Więc ja jeszcze raz sprawdzam aukcje i ani słowa o braku kodu i o odkodowywaniu. Gościu zgodził się na zwrot radia ale za radio dałem 50zl plus 30zl koszt przesyłki teraz kolejna wysyłka to tylko poczta wyjdzie najlepiej na tej transakcji. Pomoże ktoś z kodem VWZ3Z3B7857832

Przykro, nie ma szans rozkodować kalkulatorem, za free nigdzie kodu nie dostaniesz, elektronik i odczyt kodu z pamięci radia.

Edytowane przez Dekster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno trzeba będzie poszukać jakiegoś magika. Dziękuje za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
POMOCY! Kupilem radyjko na allegro. Ale gościu nie dał mi kodu, więc dzwonie do niego a on mi tu wciska że na aukcji było napisane że radio bez kodu a za 30 zł może je odkodować. Więc ja jeszcze raz sprawdzam aukcje i ani słowa o braku kodu i o odkodowywaniu. Gościu zgodził się na zwrot radia ale za radio dałem 50zl plus 30zl koszt przesyłki teraz kolejna wysyłka to tylko poczta wyjdzie najlepiej na tej transakcji. Pomoże ktoś z kodem VWZ3Z3B7857832

 

1034

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Dekster! Radyjko po Twoim kodzie ożyło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie chcę odsprzedać swoje radio i zgubiłem kartkę z kodem. Radio to mfd2 Blaupunkt 7 612 002 037 BNO 881 ALBO SKZ1Z7E5571685. Z gory dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ina000

Witam! Niestety po dzisiejszych mrozach padł mi akumulator, po podładowaniu samochodu radio wymaga kodu pinu, przetrzepałem cała książkę serwisową i instrukcje i jedyne co znalazłem to numer fabryczny radia. Może ktoś w tym temacie pomóc ? Nr.fabryczny radia to : VWZ1ZF6272401.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Niestety po dzisiejszych mrozach padł mi akumulator, po podładowaniu samochodu radio wymaga kodu pinu, przetrzepałem cała książkę serwisową i instrukcje i jedyne co znalazłem to numer fabryczny radia. Może ktoś w tym temacie pomóc ? Nr.fabryczny radia to : VWZ1ZF6272401.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam

Przykro, jedynie elektronik i odczyt kodu z FIS, lub serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Niestety po dzisiejszych mrozach padł mi akumulator, po podładowaniu samochodu radio wymaga kodu pinu, przetrzepałem cała książkę serwisową i instrukcje i jedyne co znalazłem to numer fabryczny radia. Może ktoś w tym temacie pomóc ? Nr.fabryczny radia to : VWZ1ZF6272401.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam

 

0065

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo padł aku więc teściu wziął doładować i teraz potrzebny kod.Czy da się to zrobić po kodzie VIN auta ?? Jak nie to skąd wezmę nr.fabryczny radia ? Muszę radio wyciągnąć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo padł aku więc teściu wziął doładować i teraz potrzebny kod.Czy da się to zrobić po kodzie VIN auta ?? Jak nie to skąd wezmę nr.fabryczny radia ? Muszę radio wyciągnąć ??

 

Po numerze VIN w serwisie, możesz odczyta numer seryjny jeśli masz VAG, w innym przypadku trzeba wyjąć radio i podać numer seryjny radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po numerze VIN w serwisie, możesz odczyta numer seryjny jeśli masz VAG, w innym przypadku trzeba wyjąć radio i podać numer seryjny radia.

 

A dasz radę to zrobić czy konieczne jest podpięcie auta pod VAG ? Bo jak coś to ja posiadam nr VIN

Edytowane przez quczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xerio20

Pomoże ktoś rozkodować? Radio beta. Numer seryjny radia: VWZ2Z2W8016779

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

aktualnie zamienilem radia z pasiora(beta) poszla do polo 6n od zony a do posata poszlo kenwood i mam taki problem z tym radiem w polo 6n. Po kazdorazowym wyjeciu kluczyka ze stacyjki trzeba na nowo wklepac pin(i tak ju musialem pozmieniac kolejnosc kablekow zeby wogole taczelo dzialac ale jaki jest odpowiedzialny za memory??)Panowie pomocy z tym radiem bo zona mi ciagle piszczy:D ze nie ma radia w samochodzie :D

Edytowane przez boberek6666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym powrócić do swojego starego, oryginalnego radyjka i sterowania nim z kierownicy ;). Pomoże mi ktoś je rozkodować? Jest to BETA 5 made by Grundig, VWZ2Z2A2761150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności