Skocz do zawartości
Gość Krajny

Odkodowywanie radia fabrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

witam ja też mam problem z kodem kupiłem auto z radiem beta ale bez kodu czy można taki kod dostać czy tylko u elektronika? nr radia VWZ1Z2Y6470114 z góry dziękuję bardzo

 

Po numerze seryjnym nie ma szans rozkodować, elektronik i odczyt kodu z pamięci radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze sprawdzic moje radyjko po zmianie z ahu na afn musialem wymienic ecu zegary i transponder w kluczyku po czym radio sie uspilo a kodu nie posiadam w papierach od radyjka zostala wyrwana karteczka z kodem.

IMAG0395.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze sprawdzic moje radyjko po zmianie z ahu na afn musialem wymienic ecu zegary i transponder w kluczyku po czym radio sie uspilo a kodu nie posiadam w papierach od radyjka zostala wyrwana karteczka z kodem.

 

Elektronik i odczyt kodu z pamięci eeprom (25LC160 smd + M92256 smd) ratuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez MMichał Zobacz posta

Witam. Proszę o pomoc w rozkodowaniu radia beta 5 o numerze VWZ2Z2W1195092.

Z góry uprzejmie dziękuję.

Pozdrawiam

0028

 

Wielkie dzięki Dekster. Kod działa. Muzyka gra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, dla znajomego poszukujemy kodu do radia WVWZZZ3BZ4E291835 (MFD1) - fanie by bylo gdyby dalo rady. potrzebujesz jeszcze jakies dane? czy sam numer starczy?

Edytowane przez oskar1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego oskar 1979 podałeś zdaje się numer VIN pojazdu. Żeby koledzy mogli Ci sprawdzić kod radia musisz im podać kod (nr) radia. Powinien być w książce/instrukcji do radia a jeśli go nie ma to trzeba radio wyjąć i odczytać go z naklejek na obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość opc6

Witam czy jesteś w stanie mi pomóc w rozkodowaniu radia Gamma V

VWZ3Z3B7901111

1J0 035 186D

 

Z GÓRY DZIĘKUJE !!!

 

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy jesteś w stanie mi pomóc w rozkodowaniu radia Gamma V

VWZ3Z3B7901111

1J0 035 186D

 

Z GÓRY DZIĘKUJE !!!

 

[email protected]

Odczyt kodu z pamięci eeprom radia ratuje, lub serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś pomorze odblokować radio??? radio gamma grundig nr AUZ2Z3T1703423

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ktoś pomorze odblokować radio??? radio gamma grundig nr AUZ2Z3T1703423

 

1942

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie, wiec dostalem numery:

WP_20131106_002.jpg

 

radio jest od znajomego z forum, znam go i radio nie kradzione ;) chlopak taki zapracowany ze na razie nie da rady podjechac do servisu - wiec moze tutaj da rady. z göry dzieki

WP_20131106_001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, wiec dostalem numery:

[ATTACH=CONFIG]109950[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]109951[/ATTACH]

 

radio jest od znajomego z forum, znam go i radio nie kradzione ;) chlopak taki zapracowany ze na razie nie da rady podjechac do servisu - wiec moze tutaj da rady. z göry dzieki[/quote

Przykro, serwis lub elektronik i odczyt kodu z procesora FIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. posiadam kod od radia gamma v 1493. radio posiada numer vwz1z3x0716723. kupilem je na ebayu.de i gosciu zapewnial, ze kod jest poprawny. wpodlaczylem radio pod instalacje wlaczylem i pojawilo sie safe a po tym 1000...wpisalem kod i strzalka zatwierdzilem... i nie zatrybilo... jest mozliwosc aby sprawdzic czy kod jest poprawny ?? teraz mam safe 2 i musze czekac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. posiadam kod od radia gamma v 1493. radio posiada numer vwz1z3x0716723. kupilem je na ebayu.de i gosciu zapewnial, ze kod jest poprawny. wpodlaczylem radio pod instalacje wlaczylem i pojawilo sie safe a po tym 1000...wpisalem kod i strzalka zatwierdzilem... i nie zatrybilo... jest mozliwosc aby sprawdzic czy kod jest poprawny ?? teraz mam safe 2 i musze czekac...

 

Przykro, ale po numerze seryjnym nie ma szans rozkodować, jedynie elektronik i odczyt kodu z pamięci radia lub serwis. Mogła być ingerencja w pamięć radia i został zmieniony kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przykro, ale po numerze seryjnym nie ma szans rozkodować, jedynie elektronik i odczyt kodu z pamięci radia lub serwis. Mogła być ingerencja w pamięć radia i został zmieniony kod.

juz sobie poradzilem. na forum golf pl znalazlem kolesia ktory podal mi kod za 28 zl ;) radio dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!! Szukam kodu do radia VWZ1Z1R3263484 MOŻE ROZKODOWUJE KTOŚ DLA PRZYJEMNOŚCI??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!! Szukam kodu do radia VWZ1Z1R3263484 MOŻE ROZKODOWUJE KTOŚ DLA PRZYJEMNOŚCI??

Przykro, serwis lub elektronik i odczyt kodu z pamięci radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze sprawdzic moje radyjko po zmianie z ahu na afn musialem wymienic ecu zegary i transponder w kluczyku po czym radio sie uspilo a kodu nie posiadam w papierach od radyjka zostala wyrwana karteczka z kodem.

 

kod 0443

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności