Skocz do zawartości
sision

[B4]Wyjęcie wzmocnienia z przedniego zderzaka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - jak to coś wyciągnąć? potrzebuję mieć samą skorupę. Zderzak zdjęty, lampy wyciągnięte. Widzę jakieś zatrzaski - na górze łatwo zeszły i wzmocnienie się rusza, a na dole? coś tam jest, ale nie jestem w stanie tego wyjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjąłeś zderzak razem ze wzmocnieniem?

 

Jeśli tak to musisz podważyć zatrzaski i wyjmować - innej rady nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdjąłeś zderzak razem ze wzmocnieniem?
Tak, w całości. Problem w tym, że ja widzę dwa rodzaje zatrzasków na dole zderzaka. Chyba, bo nie wiem, czy to są zatrzaski, czy jakieś jakby prowadnice. Bo jest wzmocnienie i jakiś plastik przy tym wzmocnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety jakis ziomek nad parkingiem malo zderzaka nie wyrwal :(

Zderzak byl zamocowany, czescia swojego auta zlapal za czesc mojego zderzaka przy kole przednim lewym mojego auta i pociagnal tak, jakby otwieral lodowke... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sisu a masz jakieś foty tych zatrzasków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ale mogę mieć, a co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sisu może ktoś by coś wylookał i podrzucił Ci jakieś wskazówki.

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sisu może ktoś by coś wylookał i podrzucił Ci jakieś wskazówki.
Jutro po pracy będę walczył. Jak nie zdejmę, to porobię foty i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam kotleta,czy w oryginale były stosowane plastikowe wzmocnienie przedniego zderzaka??bo na aledrogo znalazłem dwie opcje

http://allegro.pl/vw-passat-b4-wzmocnienie-zderzaka-przedniego-belka-i3235409010.html i http://allegro.pl/wzmocnienie-belka-zderzaka-vw-passat-b4-nowy-vat-i3205585122.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odgrzewam kotleta,czy w oryginale były stosowane plastikowe wzmocnienie przedniego zderzaka??bo na aledrogo znalazłem dwie opcje

http://allegro.pl/vw-passat-b4-wzmocnienie-zderzaka-przedniego-belka-i3235409010.html i http://allegro.pl/wzmocnienie-belka-zderzaka-vw-passat-b4-nowy-vat-i3205585122.html

 

Kolego nie jestem pewny ale chyba oba wzmocnienia powinne być w Twoim zderzaku. Jutro wieczorem sprawdzę u siebie. Jak coś mam taki zderzak na zbyciu za naprawdę symboliczną kwotę. Jak jesteś zainteresowany proszę o pw albo najlepiej tel: 514276171 ps. mieszkam nie daleko Włodawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba powinny być - belka zderzaka (czyli właściwie zderzak), ta plastikowa "kratka" amortyzująca drobne puknięcia i na wierzch pokrycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego nie jestem pewny ale chyba oba wzmocnienia powinne być w Twoim zderzaku. Jutro wieczorem sprawdzę u siebie. Jak coś mam taki zderzak na zbyciu za naprawdę symboliczną kwotę. Jak jesteś zainteresowany proszę o pw albo najlepiej tel: 514276171 ps. mieszkam nie daleko Włodawy

 

dzięki za oferte ale zderzaka nie potrzebuje,interesuje mnie pas pod przednim zderzakiem,przy wymianie błotnika zobaczyłem że mam próchno a odkrecałem tylko jedna strone zderzaka wiec nie wiem jak wyglada dokladnie budowa tego pasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności