Skocz do zawartości
Tomassss

Jak zdjąć tylną kanapę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zdjąć tylną kanapę w B6 sedan?

Proszę o podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o siedzisko to w przedniej dolnej części po obydwu stronach są dwa "ucha" wciśnięte w plastikowe "zatrzaski" - energicznym ruchem podnieś kanapę uważając jednocześnie żeby nie wyrwać tych plastików (straszna tandeta - ja urwałem jeden i nie mogę dokupić), potem popchnij siedzisko do tyłu - z prawej i lewej strony w tylnej części w rogach są "haczyki", do których wskakują podobne jak w przedniej części "ucha" - jednocześnie podnieś tył siedziska. oparcia nie ściągałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oparcie zlorz i odkrec po 4sroby na kazde ramie 4 od srodka w kabinie a 4 od strony bagaznika wszystkie w podlodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowolex

Witam wszystkich.

Jestem tu nowy i mam problem, który wydaje mi się najbardziej związany z tym tematem.

W moim sedanie b6 mam wyrwaną częściowo kasetę umożliwiającą rozłożenie większej części oparcia tylnego siedzenia.

Czasami mogłoby się przydać jego położenie, więc mam pytanie czy ktoś demontował oparcie kanapy bez jego rozkładania?

Dodam, że jest to wersja Highline z 2009r. siedzenia ze skóry a kaseta z kluczykiem, niestety częściowo wyciągnięta i nie daje się wcisnąć.

Dzięki za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o siedzisko to w przedniej dolnej części po obydwu stronach są dwa "ucha" wciśnięte w plastikowe "zatrzaski" - energicznym ruchem podnieś kanapę uważając jednocześnie żeby nie wyrwać tych plastików (straszna tandeta - ja urwałem jeden i nie mogę dokupić), potem popchnij siedzisko do tyłu - z prawej i lewej strony w tylnej części w rogach są "haczyki", do których wskakują podobne jak w przedniej części "ucha" - jednocześnie podnieś tył siedziska. oparcia nie ściągałem.

 

Tam nie ma co połamać podnieś na rogach siedzisko i pchnji w stronę oparcia aby wypiąć zatrzaski.

 

---------- Dodano o 08:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:50 ----------

 

oparcie zlorz i odkrec po 4sroby na kazde ramie 4 od srodka w kabinie a 4 od strony bagaznika wszystkie w podlodze

 

Co ty piszesz za głupoty????

 

Cała kanapa (oparcie) trzyma się na jednej śribce pomiędzy łączeniem ich. Jak złożysz oparcie to zobaczysz taka blaszkę (uchwyt) w kształcie banana, w której jest jedna śrubka.

Po jej wykręceniu pociągnji oparcie do siebie i ci wyskoczy, a po bokach trzyma się na wystajacych kołkach.

Bardzo prosta sprawa z wyjęciem tego więc bez problemu dasz sobie radę.

 

Kiedyś też mi się wydawało, że to ciężki temat ale po rozmowie z kolegą Bimbaszem okazało się to śmiesznie proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam passata cc 2009 r. I za nic niemogę oparcia położyć ,niema nic na kluczyk ,są tylko 2 kwadraciki metalowe ,podnosi się się je do góry i nic to niedaje ,ktoś wie jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności