Skocz do zawartości
wlosek11

vag com 311-2 brak łączności airbag

Rekomendowane odpowiedzi

jak tytule nie moę się połączyć z airbag dodam że w ibizie z 2002r bez problemu się łączy:dolamam co morz być przyczyną pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co morz być przyczyną pomocy
w twoim aucie ??

kontrolka się świeci ??

jeśli kontrolka się świeci to być może zbyt dużo błędów i niestety za słaby kabelek :(

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym zbiebiem okolicznosci mam taki sam silnik i u mnie tez sie nie laczy.

Nie wiem czy to wina kabelka, poniewaz ostatnio zmienialem licznik i zdejmowalem kierownice i poduche i po podlaczeniu akumulatora wyskoczyl mi blad airbag, nie moglem sie polaczyc ze strownikiem airbag za pomoca vag-com'a 3,11, lecz za pomoca tego samego kabelka i programu vag-commander 1.4 ten blad skasowalem.

Dlaczego vag-com 3,11 nie laczy mi sie z modulem airbag?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie przelotki jakies z rs na usb czy cos takiego ?

ale ogolnie to wina jest przewaznie albo emulacji portu albo fejsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z niebieskiego kabelka, z ktorym nie mialem problemu, nawet eprom nim zczytywalem.

I widze ze kolega z Bialegostoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to wina kabelka, poniewaz ostatnio zmienialem licznik i zdejmowalem kierownice i poduche i po podlaczeniu akumulatora wyskoczyl mi blad airbag, nie moglem sie polaczyc ze strownikiem airbag za pomoca vag-com'a 3,11, lecz za pomoca tego samego kabelka i programu vag-commander 1.4 ten blad skasowalem.

Dlaczego vag-com 3,11 nie laczy mi sie z modulem airbag?

To raczej wina softu, u mnie 311 też nie łączył się ze sterownikiem poduszek, po zainstalowaniu VCDS lite ten sam kabelek ładnie łączy się z jaśkami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info,

jest tylko jeden maly problem... trzeba miec ten program, ja uzywam swojej wiedzy ktora zdobylem dzieki TEMU forum tylko dla siebie i nie planuje zakupu oryginalnego softa.

Chyba ze da sie ten o ktorym mowisz gdzies sciagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z niebieskiego kabelka, z ktorym nie mialem problemu, nawet eprom nim zczytywalem.

I widze ze kolega z Bialegostoku.

Okolice Białego, Witam :)

Eprom z ?

Dzieki za info,

jest tylko jeden maly problem... trzeba miec ten program, ja uzywam swojej wiedzy ktora zdobylem dzieki TEMU forum tylko dla siebie i nie planuje zakupu oryginalnego softa.

Chyba ze da sie ten o ktorym mowisz gdzies sciagnac.

kiedyś było tak że soft adako chodził tylko z ori sprzetem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Także korzystam z niebieskiego przewodu a próba odczytania problemu z poduszką kończy się informacją, że mogę uszkodzić poduszki powietrzne ... no i dalej już nie kontynuuję

 

nie za bardzo chciałbym np wywalić poduchy głupim szukaniem błędów. Niestety nie wiem co teraz zrobić a świeci mi się kontrolka na czerwono od Airbagu i chciałbym sprawdzić co i jak.

 

Korzystam z programu, który przyszedł razem z przewodem.

 

Jakby ktoś miał jakiś pomysł to proszę o podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Także korzystam z niebieskiego przewodu a próba odczytania problemu z poduszką kończy się informacją, że mogę uszkodzić poduszki powietrzne ... no i dalej już nie kontynuuję

 

nie za bardzo chciałbym np wywalić poduchy głupim szukaniem błędów. Niestety nie wiem co teraz zrobić a świeci mi się kontrolka na czerwono od Airbagu i chciałbym sprawdzić co i jak.

 

Korzystam z programu, który przyszedł razem z przewodem.

 

Jakby ktoś miał jakiś pomysł to proszę o podpowiedź.

Jaki masz program?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności