pantone
-
Liczba zawartości
31 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O pantone
- Urodziny 09/23/1966
Informacje osobiste
-
Imię
Janusz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Sulejówek
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3B) 1.8 T 150KM (APU)
-
Rok produkcji
2000
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Dzięki,adaptację zrobiłem na prostowniku poszło za 1 razem,po prostu aku już jest do wymiany.
-
Jaki masz program?
-
Witam, Podczas jednostajnej jazdy sporadycznie szarpie z reguły na wyższych biegach Wygląda to tak jakby przesz sekundę odcinało paliwo potem wszystko wraca do normy i jest tak przy różnych prędkościach. samochód bez LPG,dodam jeszcze,że mam przepustnicę do adaptacji.Moje pytanie,czy przepustnica może mieć związek z tym szarpaniem? W czasie adaptacji jest komunikat ADAPT RUN słychać pracę przepustnicy a po kilku sek. wywal ERROR i tak cały czas. Na vagu błąd 17521- sonda lambda. 01039. 16500-czujnik G2/G62- brak wskazań temp.na zegarach. Może ktoś wie jak sprawdzić ten czujnik,jakie wartości rezystancji powinien mieć i na których pinach. Proszę o jakieś sugestie.
-
Witam, Podepnę się pod temat,auto jak w opisie.Podczas jednostajnej jazdy sporadycznie szarpie z reguły na wyższych biegach Wygląda to tak jakby przesz sekundę odcinało paliwo potem wszystko wraca do normy i jest tak przy różnych prędkościach. samochód bez LPG,dodam jeszcze,że mam przepustnicę do adaptacji.Moje pytanie,czy przepustnica może mieć związek z tym szarpaniem?Na vagu 1 błąd 17521- sonda lambda.Proszę o sugestie.
-
Dziwne zachowanie kontrolek przy załączniu zapłonu
pantone odpowiedział ramire → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
czyli kostkę -
Dziwne zachowanie kontrolek przy załączniu zapłonu
pantone odpowiedział ramire → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Witam, Mam problem z zapalaniem,po przekręceniu kluczyka żadna kontrolka się nie pali,trwa to czasami do minuty.Po pewnym czasie wszystkie kontrolki się zapalają i można odpalić auto. dodam,że nie zawsze tak się dzieje.Ponadto po przekręceniu kluczyka mimo braku kontrolek gra radio,szyba grzeje,jest podświetlenie włącznika świateł,zapalniczki i podnoszenia szyb. Gdzie szukać przyczyny? -
http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ W serwisie ten przewód:058 133 356 L kosztuje około 160 PLN. Na tym z allegro na zdjęciu nie widać dokładnie w jakim on jest stanie. Poza tym jest tam widoczny zawór n-75 też nie wiadomo jaki. Wybór należy do Ciebie używka lub nówka z ASO
-
http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=933061#post933061 Z twojego opisu wynika,że chodzi o przewód od sterowania DV. Wyżej masz opisane przez Marka.
-
600 km na zbiorniku,krótkie odcinki w mieście. 850 km w trasie W-wa-Wieliczka-W-wa.
-
wyrazy współczucia.....
-
059 919 501A -zielony 059 919 501-niebieski Dla twojego samochodu-zielony
-
Zawieszenie / wahacze - jaka firma, producent, ceny?
pantone odpowiedział temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Ja też mam Febi 10tys.przejechane,na razie ok.Cena 1300 PLN w KTD w W-wie. Minęło 4 tys.km.i rozsypał się prawy wahacz dolny z tyłu "banan". Oddałem na reklamację(24 mieś.gwarancji),zobaczymy czy uznają. -
Panowie, co to za błąd kod: 18386 ? Proszę o pomoc!
pantone odpowiedział KochaniePL → na temat → Kody błędów
http://www.problemcar.nl/viewtopic.php?pid=782391 ---------- Post added at 17:34 ---------- Previous post was at 17:22 ---------- http://www.gerritspeek.nl/vag-com_foutcodeslijst-i.html -
Bezproblemowo w 5 minut i po zabiegu.
