Skocz do zawartości
BartekSa2

Zamiana Passata 1.9 90KM na Mercedesa W210 co sadzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny godny uwagi automat to DSG, inne sa dla kobiet.... Ale nie o tym temat i chyba moze juz leciec do kosza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyny godny uwagi automat to DSG, inne sa dla kobiet....

Srał, pierdział, gryzł wodę...

Napisz: miałem, psuł się co chwila, źle mi się jeździło, nie polecam - wtedy takie opinie mają ręce i nogi.

Temat do kosza.

Edytowane przez pszemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automat to najlepsza rzecz na swiecie.

Ale oczywiscie musi miec troche mocy zeby to jezdzilo.

Ktos kto mowi,ze automat to gowno,nigdy nie jezdzil automatem w sensownym zestawieniu.

Psuje sie?Owszem,jak ktos go dosral wczesniej nieumiejetną eksploatacja. Tak samo jak np.turbina. Tyle ze jak sie automat wysypie,to trzeba wrzucic duzo kasy. Luksus wygoda i komfort kosztuja.

Mialem a6 2,5 tdi automat. Jazdzilo sie wspaniale,tylko niestety eksploatacja kosztowala sporo. Teraz jezdze paskiem b5 1,9tdi 110 km w manualu. Koszty smieszne,a zmienilem bo auto duzo jezdzi za granica i potrzebowalem taniej jazdy.

Szczerze mowiac za pol roku kupuje spowrotem a6 tym razem w benzynie i takze w automacie,bo jazda jest bez porownania lepsza,bardziej komfortowa i bezpieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie temat o automatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeciez moze miec climatronic-tak jak i merc moze miec pokretla.Bez sensu argumentu uzyles.

Zabawkowy design mercedesa to porazka,okragle linie,podwojne jajkowate swiatla z przodu... dramat.tak samo jak twoj model,porazka maks,merc to samochod dla trzodziarza.

:marecek:marecek:marecek:marecek:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Srał, pierdział, gryzł wodę...

Napisz: miałem, psuł się co chwila, źle mi się jeździło, nie polecam - wtedy takie opinie mają ręce i nogi.

Temat do kosza.

 

Mialem ... jezdzilem ... zle mi sie jezdzilo, nie polecam ... mimo 3.0 i prawie 180 KM auto nie jechalo :D starczy fanatyku automatu ? :D

 

koniec ot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego - pojechałeś z tym automatem że to dziadostwo.....

A ja ci powiem że nie ma nic lepszego niż automat....tylko mały warunek - nie może być zarżnięty, no i silnik musi mieć odpowiednią moc...

Ale w dizelku już 130 KM do automatu jest wystarczające...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale Wy wszyscy antymercedesowscy :D

Serio te okulary to taka kupa czy tylko jakaś taka na forum się zbieżność wypowiedzi zrobiła przeciwko niemu?

O aucie nic nie wiem a pytam z ciekawości no bo teoretycznie to przecież klasa wyżej niż Passat więc i jazda powinna być lepsza?

Ja tylko wtrące swoje 3 grosze co do wyglądu - bleee, chociaż jak byłem małym srajtkiem i one wchodziły na rynek to mi się podobały, oj podobały :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio te okulary to taka kupa czy tylko jakaś taka na forum się zbieżność wypowiedzi zrobiła przeciwko niemu?

O aucie nic nie wiem a pytam z ciekawości no bo teoretycznie to przecież klasa wyżej niż Passat więc i jazda powinna być lepsza?

Mercedes na pewno bardziej rdzewieje od passata. To jest bezdyskusyjne. Szukałem ładnego oka dla siebie ale wszystkie były rude od spodu. Do tego wykwity na drzwiach i tylnej klapie zwłaszcza w okolicach zamka. Dlatego wybór padł na e39. B5 nie wchodził w grę bo w środku jest czerstwy jak każdy VW. Natomiast mesio mechanicznie jest nie do zarżnięcia. Zwłaszcza te 2.2 D i 3.0 D. Złotówy dokręcały je spokojnie do 800tkm. Wystarczy popatrzyć na mobile.de

Mialem ... jezdzilem ... zle mi sie jezdzilo, nie polecam ... mimo 3.0 i prawie 180 KM auto nie jechalo starczy fanatyku automatu ?

No! I to jest jakaś sensowna odpowiedź :) Fanatykiem automatu nie jestem, ale z doświadczenia wiem że najwięcej do gadania mają ci którzy w życiu automatem nie jechali.

Ja jeździłem wieloma automatami - mój tata nie uznaje innej skrzyni :) (Aerostar, Transsport, Explorer obecnie Grand Cherokee WJ) i zwłaszcza do miasta jest to mega wygoda i nikt tego nie podważy. Z tych aut tylko w jeepie skrzynia przysporzyła kłopotów, ale też niewielkich (czujnik prędkości wałka wyjściowego za 250zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności