Skocz do zawartości
bullet35i

Zawieszenie LOWTEC- czy warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mógłby mi ktoś napisać coś o zawieszeniach sportowych firmy LOWTEC ? Chodzi mi konkretnie o artykuły do passata 35i. Czy jest to kolejny bubel pod inną nazwą, czy raczej wybija się z grona MTS'ów i Technixów ?

 

Link do przykładowej aukcji http://moto.allegro.pl/lowtec-zawieszenie-gwintowane-vw-passat-35i-i1244613664.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również pytałem, cześć ludzi poleca, a część mówi żebym kupił sobie coś innego, mam kolege który ma ten zawias w e36 i bardzo sobie chwali, jeździ na nim już rok, zaliczając tą zime. Ja jestem na niego już zdecydowany, tylko czekam na ocieplenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam Jestem ciekawy opini szukam cos dobrego do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytajcie Andrzej_85 on jeździ na tym gwincie tylko w B6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadowolony z zawieszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy lowtec jest przystępny cenowo,przecież KONI jest w miare tani.

Edytowane przez pawelb6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/lowtec-zawieszenie-gwintowane-vw-passat-3b-3bg-i1458938976.html

a czy ktoś może powiedziec jakies dobre słowo o tym zawiasie bo teraz powoli sie przymierzam do zglebienia passka a na rynku jest sporo tego poczawszy od wczesniej wspomnianych mts iAT w ktore wolal bym nie inwestowac to znalazlem w prystepnej cenie choc rozwazam jeszcze zakup H&R lub KW ale to juz troche drorzej ewentualnie czy ktos z was moze polecic jakis sprawdzony sklep internetowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam co z tym mozna zrobic , polerka da rade czy konieczne bedzie malowanie drzwi ?

20110307064.th.jpg

20110307062.th.jpg

20110307063.th.jpg

 

Jest to super glue

Czy kolega przeczytał regulamin forum,temat jest o zawieszeniu LOWTEC,a nie o wytartych drzwiach ,poszukaj odpowiedniego działu i tam się zapytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności