Skocz do zawartości
pwrlax

Czy kabelkiem OBD-II można podłączyć się do paska z 2008 roku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panowie jak w temacie proszę o informację czy kablem OBD-II VAG-ować w passacie z 2008 roku? Dzisiaj podłączyłem się kablem, po wielu próbach zmiany ustawień uzyskałem połączenie ale niestety nie mogę dostać się do sterowników (próbowałem połączyć się z min 10 sterownikami i nic).

Używam programu VAG COM 208.1 PL .

Z góry dziękuję za informację lub wskazówki.

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

czy kablem OBD-II VAG-ować w passacie z 2008 roku

Niestety nie!

Interfejs VAG-COM + soft v. 208.1 jaki posiadasz łączy się po magistrali KKL a Ty w VW z 2008 roku masz magistralę CAN (pełny). Potrzebujesz interfejs VCDS ver. min. 908 (chyba).

Albo od kogoś pożyczyć - a najlepiej sobie kupić. Przyda sie!!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie!

Interfejs VAG-COM + soft v. 208.1 jaki posiadasz łączy się po magistrali KKL a Ty w VW z 2008 roku masz magistralę CAN (pełny). Potrzebujesz interfejs VCDS ver. min. 908 (chyba).

Albo od kogoś pożyczyć - a najlepiej sobie kupić. Przyda sie!!

Pozdrawiam!

 

Dziękuję RoGaz50.

 

Czy masz może namiary na jakiegoś zaufanego sprzedawcę takich interfac-ów? Jaka może być cena takiego cuda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje się wejście OBDII, szukałem ale nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie znajduje się wejście OBDII, szukałem ale nie widzę.

Zajrzyj pod kierownicę, z lewej... ->KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu, otóż posiadam passka z końca 2005r i mam problem z skasowaniem błędu airbagu muszę zawszę podjechać do stacji diagnostycznej co możecie poradzić,będę wdzięczny za pomoc Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim usunąć usterkę a wtedy błąd nie wróci. Jaki ma numerek? A jeśli nie masz jeszcze kabla diagnostycznego, to czas najwyższy się zaopatrzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było kupić ale nie za wielkie pieniądze, i jaki? To jest najważniejsze żeby pasował do tego modelu i jeszcze program bez którego nic się nie zrobi.

Błąd już usunąłem , ale chcę zabezpieczyć się na przyszłość .

Podpowiedz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewielkie? To pojęcie względne. Do tego modelu auta potrzeba sprzętu obsługującego magistralę CAN, tak więc najtańsze KKLe z Allegro odpadają. Commander również, nie nadaje się do pełnej diagnozy. Pozostaje jedyny i jednocześnie najlepszy HEX-CAN+USB z softem VCDS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tony_w - dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waldi33b czy Ty aby na pewno masz silnik CR:fajny- coś mi się wydaje, że w VW CR-y były montowane dopiero w połowie 2008 roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności