Skocz do zawartości
przemo81

potrzebny numer polisy w AXA

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie tylko te kody przy internetowej kalkulacji nic nie dają :) Jutro do nich zadzwonię i zapytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował numer polisy AXA abt miec taniej ubezpieczyć auto to zapraszam chętnie podam na pw. [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
numer polisy AXA

ja też mogę podac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chciałbym nieco odradzić firmę AXA. Oni sa bezkonkurencyjni jeśli zawiera sie u nich pierwszą umowę, ale każde następne sa droższe i dodatkowo okrajają pełny pakiet. W zeszłym roku za full pakiet, wybrałem wszystko co było możliwe, brak wkładu własnego AC a nawet ubezpieczenie pupila, choć żadne zwierze nie jeździ ze mną, zapłaciłem 1028 zł. Dzisiaj dostałem telefon od Pani z AXY i powiedziała mi cenę 1236 zł!! Nie dość ze cena droższa (mimo, ze wartosc auta spadla) to jeszcze okroili mi pełen pakiet, pozmniejszali sumy ubezpieczenia itd. Będę szukał czegoś innego, aczkolwiek może być ciężko, bo inne firmy nie chca ubezpieczyć autocasco aut z wiekiem powyżej 10 lat.

Edytowane przez slaweq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj spokojnie.

Postrasz rezygnacją.

Mój kumpel był w takiej samej sytuacji.

Dzwonił do konkurencji i został jednak w AXIE negocjując cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek jak sam zauważyłeś, coś w tym musi być, że nie chcą ubezpieczać aut powyżej 10 lat. Do tego nie ma co się dziwić, że cena poszła w górę bo w czerwcu była podwyżka stawek w każdej firmie ubezpieczeniowej (twoja stawka z przed podwyżki) a po drugie mamy inny VAT od stycznia tego roku.

Siła rzeczy stawka twoja musiała wzrosnąć.

Ja w AXA jestem już 4 rok i póki co u nich mam najtaniej (tylko OC) ale jak kupię teraz 3BG to chyba też u nich zostanę (już wstępnie na konkretnym egzemplarzu przeliczałem i szukałem i wyszli najtaniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kpietak

dosc dlugo bylem w AXA i w sumie nawet zadowolony bylem - do czasu jak znalazlem taniej - w tym roku chocby w Liberty place za A6 1.8T 308 zl za samo OC, poziom obslugi przy ubezpieczeniu OC jest raczej wszedzie podobny wiec warto sprawdzac bo tam gdzie bylo taniej z reguly jest drozej i na odwrot - jak chca dobic sobie klientow to daja czasem dobre znizki.

w axa wkurzalo mnie to ze systematycznie obnizali upusty z kodow promocyjnych/programow - polec sprawdzone ubezpieczenie - najpier bylo to 50 za oc i 100 zl na OC/AC a potem systematycznie zjezdzalo i stanelo na 30 za oc i 80 za kpl, w liberty przynajmiej ta znizka dalej wynosi 50/100 - czyli jakos tak bardziej odczuwalnie.

polecam zawsze wyliczyc sobie stawke online - czasem mozna sie pozytywnie zdziwic,

dla liberty polecam kod znizkowy - numer ubezpieczenia

 

2011-76020744

 

:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności