Skocz do zawartości
obsti88

brak wspomagania... wyciek plynu...

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu dwóch niezależnych mechaników stwierdziło, że wyciek jest przyczyną uszkodzonej maglownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu dwóch niezależnych mechaników stwierdziło, że wyciek jest przyczyną uszkodzonej maglownicy?
a pod czas skrętu odczuwasz coś w stylu skoków na kole kierownic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tylko wtedy gdy poziom płynu jest zerowy. Gdy jest płyn odczuwam minimalny, ale bardzo minimalny przy maksymalnym skręcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale tylko wtedy gdy poziom płynu jest zerowy. Gdy jest płyn odczuwam minimalny, ale bardzo minimalny przy maksymalnym skręcie.
no to faktycznie może tu mieć wina maglownica (początki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zastanawiające jest to czemu płyn widoczny jest z przodu auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale zastanawiające jest to czemu płyn widoczny jest z przodu auta...
może jest nieszczelność w tym miejscu i dlatego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Czyli trzeba regenerować... a propos regenracji...

 

Czy można się pisać na coś takiego... Wiem, że u mnie w mieście jest jeden mechanik zajmujący się takimi regeneracjami, ale koszt jest dwukrotnie większy niż tu:

 

http://allegro.pl/przekladnia-kierownicza-maglownica-vw-passat-b5-i1435990387.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Czyli trzeba regenerować... a propos regenracji...

 

Czy można się pisać na coś takiego... Wiem, że u mnie w mieście jest jeden mechanik zajmujący się takimi regeneracjami, ale koszt jest dwukrotnie większy niż tu:

 

http://allegro.pl/przekladnia-kierownicza-maglownica-vw-passat-b5-i1435990387.html

tak można ale zajrzyj do działu polecam tam koledzy już mają sprawdzonych ludzi od regeneracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem samochód u specjalisty zajmujacego się tylko układem wspomagania i zobaczymy. Pierwsza diagnoza mówio maglownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesto maglownica siada w takich wypadkach, tam nawet minimalnego luzu nie moze byc bo nawet pol mm luzu juz czujesz na kierownicy, najlepiej neich mechanik ją rozbierze i zobaczy, Luzy tez mogą byc na krzyzakach, czesto sa mylone z luzem na maglownicy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TEDEI

tez mam ostatnio problem ze wspomaganiem znalazlemtylko jeden wyciek jest on(lewa strona) przed koncowka drozka kierowniczego pod gumä ochronnä. co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ucieka mi płyn od wspomagania na połączeniu tego węża http://moto.allegro.pl/passat-b5-waz-wezyk-wspomagania-i1554469316.html z maglownicą, wymieniłem już 3 razy podkładki (za 3-cim razem dodałem klej do gwintów) i dalej cieknie. Moje pytanie brzmi czy jest sens wymienić wąż lub śrubę czy muszę zregenerować (lub wymienić na używkę) maglownice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ucieka mi płyn od wspomagania na połączeniu tego węża http://moto.allegro.pl/passat-b5-waz-wezyk-wspomagania-i1554469316.html z maglownicą, wymieniłem już 3 razy podkładki (za 3-cim razem dodałem klej do gwintów) i dalej cieknie. Moje pytanie brzmi czy jest sens wymienić wąż lub śrubę czy muszę zregenerować (lub wymienić na używkę) maglownice
ja bym wymienił śrubę i podkładki i oblukał powierzchnię styku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TEDEI

A powiedzcie mi Co sadzicie o nowej maglownicy Firmy Spidan w intercars znalazlem do mojego za 1700 Co wy nato?? ta regeneracja mi sie jakos niewidzi urzywka tez niewiadomo Jak dlugo pochodzi. A nowa to zawsze nowa tyle ze nie ZF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi Co sadzicie o nowej maglownicy Firmy Spidan w intercars znalazlem do mojego za 1700 Co wy nato?? ta regeneracja mi sie jakos niewidzi urzywka tez niewiadomo Jak dlugo pochodzi. A nowa to zawsze nowa tyle ze nie ZF
spidan to dobra firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TEDEI

To ze dobra to wiem a czy ktos zakupil ta maglownice? Jakies roznice od orginalu Sa wyczuwalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co bys chcial czuc ? skreca w lewo skreca w prawo pytanie jak dlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nowej maglownicy Firmy Spidan w intercars znalazlem do mojego za 1700 Co wy nato?? ta regeneracja mi sie jakos niewidzi

 

Nowa czy regenerowana? Najpierw zapytaj o to w intercars, często żądają zwrotu starych części.

 

Ja kupiłem na allegro od tego gościa

http://allegro.pl/przekladnia-maglownica-vw-passat-b5-fl-2000-05-i1569279752.html

od roku śmiga bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inter car to cholota nie lubie typkow nie ufam nie kupuje u nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności