Skocz do zawartości
lukaszcl

Passat B5 05 rok za 30 tys/zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy warto zapłacic za passata 2005 rok B5 1.9 TDI 130 PS ,6 biegów

100% ma 200 tys /km ,sprowadzony ..sedan ,granatowy metalik? climatronic,sensor deszczu,komp. navigacja itp ..duża cena ? czy dosc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy warto zapłacic za passata 2005 rok B5 1.9 TDI 130 PS ,6 biegów

100% ma 200 tys /km ,sprowadzony ..sedan ,granatowy metalik? climatronic,sensor deszczu,komp. navigacja itp ..duża cena ? czy dosc ?

za taki rok to można dawać i 40 jak warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za taki rok to można dawać i 40 jak warto [/quote

 

Nie no bez przesady za 40 tys to by była ładna B6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no bez przesady za 40 tys to by była ładna B6
właśnie dużo osób tak myśli , ale za 40 to nie ma ładnej b6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że za 30 koła 2005 rok to super okazja - aż trudno uwierzyć że jest w takim idealnym stanie.

Prześwietl go dokładnie zanim kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 40tys to może być złożona z przynajmniej 2 ładnych :D B6 warto kupować od 55tys w górę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... ja dalem za B6 4x.xxx zł z oplatami - prywatny import. Nie jest to jakiś wypas, ale na razie nic nie dolozyłem do auta i wg ogledzin różnych speców wiem co mam.

Co do B5 za 30K 2005... WARTO! Chociaż ja rok temu (10.10.2009) sprzedałem 2002 w automacie, 209 na blacie, navi vw, kombi, climatronic, elektryka, grzane fotele itp. bez skór i alu za 27.800zł zarejestrowany. Gość, który bral to auto mówił że oglądał po 28.500 wtedy z 2004 roku, ale miały dziwną przeszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto jest naprawde super wygląda jakby miało z 80 tys przejechane .. w sumie moja B5 z 98 roku ma 300 tys, i wyglada znacznie lepiej niz te co maja niby po 180-200tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze byłem zdania że jeśli znamy dobrze stan auta i jest on naprawdę bardzo dobry warto wydać pieniądze. Co z tego że jakieś auto średnio na allegro kosztuje np. 20 tyś. jak te auta w większości to parchy wolę dać np, 25 tyś i wiedzieć co mam i w du,,, mieć opinie znajomych typu "przepłaciłeś". Różnica 5 tyś może się wydawać duża ale wystarczy kilka dupereli i auto za 20 tyś łącznie wyjdzie nas ponad 25 tyś. a nawet więcej.

 

trochę może namotałem ale chyba wiecie o co mi chodzi ;D wolę dać więcej niż cena rynkowa i mieć dobre auto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro to mekka handlarzy i ceny stamtąd (te niskie) nie świadczą moim zdaniem o średniej cenie auta.

Wystarczy spojrzeć na prywatne ogłoszenia. Znaaacznie drożej.

Także 30 tysięcy za naprawdę sprawdzone auto z tego roku to bardzo dobra cena.

I również się nie zgodzę, że za 40 tysięcy można B6 szukać.

Może jak ktoś sam po auto pojedzie tak jak Biszkopt i 1.9 tdi to jeeeeeszcze coś tam się znajdzie.

Ale bez 45 tysięcy (conajmniej!) to bym nawet nie zaczynał szukać B6.

Mi się wydaje, że ludzie często zapominają o tym, że jak kupią tanio, "okazyjnie" samochód to potem włożą w niego w krótkim czasie zwykle więcej niż dopłaciliby za dobry, droższy egzemplarz.

Przykład z ostatniej chwili - kuzyn kupił bmw 320D.

100 km po wyjechaniu od handlarza padła pompa paliwa, w warsztacie wyszło że zrobiona na sztukę, a skakał z radości chwilę wcześniej, że takaaaa super cena :)

Potem też skakał - ale z wściekłości, laweta, 300 km od domu, ogólnie nie polecam nikomu takich emocji :P

Edytowane przez Matee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B6 warto kupować od 55tys w górę

A to dobre :D

 

B6 2005-2006 zadbane wyrwać idzie za 45.000 , za 40.000 na pewno nie.

 

Co do tej B5FL to pojedź obejrzyj, zapłać 300zł w serwisie za przegląd i będziesz wiedział czy warto czy nie. Wróżenie z fusów ... tak jest kilku ekspertów na tym forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odp dla autora: warto.

Odpowiedz do innych: B6 od 55 tysiecy? hehe dobre dobre. Tylko dlatego, zeby mial ladna ksiazke i nie wysiedziane fotele? Puk puk, halo, zaraz wchodzi B7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Teraz takie B6, co mnie interesują to od 10.900e 2.0TDI 170KM ok. 160-170tkm 2006.. warto jechać teraz, bo kurs euro poszeł w dół ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak z góry przeproszę autora tego wątku ale podepnę się pod temat bo również mam dylemat a szkoda za chwilę zakładać nowy temat:)A kogo pytać jak nie Was?!Poproszę o poradę,do rzeczy Vw Passat 1,9Tdi 101km 4bieg kombi automat rok 2005 climatronic pełna elektryka grzane pupy airbag alusy+stal itd:) jest jeden minus była taksówka z DE nalot 300.000.Auto mojego szefa sprowadził dla siebie więc wszytko jest zrobione na tip-top cena 23000zł opłaca się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ci kolor nie przeszkadza i przebieg rzeczywiście ma 300 tys to tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... no kolor coraz bardziej rozpoznawalny w PL jeśli chodzi o jego pochodzenia. Sam w sobie jest ładny (kwestia gustu), no ale taryfa, to taryfa i różne są opinie. 300 tys to w sumie mało, patrz na mobile.de - 400, 600tkm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrbielsko

silnik dopiero sie dotarl,za ta kwote ja bym bral jesli wszystko bylo serwisowane i w ogole minus tylko ze automat i koni troche malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ci kolor nie przeszkadza
Sam w sobie jest ładny (kwestia gustu)

hehe im się mu bardziej przyglądam tym bardziej mi sie ten kolor podoba:)

jesli wszystko bylo serwisowane

szef nim jezdzi pół roku i wszystko robi na bieżąco.

minus tylko ze automat i koni troche malo.

Właśnie też tak myślałem na początku że trochę słabe i ten automat ale ostatnio dostąpiłem zaszczytu śmigania paskiem do Wawy i jestem mile zaskoczony że tak nim się przyjemnie jezdzi:) i przede wszystkim ta ekonomia:D

Dziękuję za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
silnik dopiero sie dotarl
przestan pisać takie rzeczy. U ciebie się dotarł, u mnie się rozleciał.... tak że 300tyś na blacie nie jest żadnym wyznacznikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności