Skocz do zawartości
Ma3y

Ładny mruczący tlumik koncowy do B3 1,8

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie polecicie coś;> chodzi mi o to żeby zaczai jakoś ładniej mruczeć :) na YT znalazłem coś ala mugen:

 

[ame]

[/ame]

 

ale nie wydaje mi sie zeby to do passata pasowalo co wy na to?:>

 

Jakie wy montujecie są jakieś dedykowane może do passata?? na aledrogo nic nie znalazłem dedykowanego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ulter robi dedykowane za cene od ok 350PLN do nawet 1000ppln za np duet, wszystko zależy od końcówki. każdy dobry serwis z tłumikami ma katalogi ultera albo na ich stronie możesz zamówic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wszystko fajnie ale do B3:P nic nei robi ;p ta firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się podepnę pod ten temat i przy okazji zapytam jaki stożek do tego dołożyć? Dobry za rozsądną cenę:) Mam LPG jeżeli to jakaś różnica:)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem ładny stożek od kolegi wyczyściłem go odpowiednimi preparatami :) później pogadałem z Hondziażami... :D i oni powiedzieli ze do LPG nie ma sensu nawet zakładać chyba ze ma się sekwencje... :) i tak o to sprzedałem stożek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to cie poprostu zbyli bo wiem napewno ze ulter robi bo juz taki montowałem zae 2 razy, alternatywą jest supersprin, wyzsza pułka ale dzwiek i osiągi jak najbardziej tego warte.

 

jezeli chodzi o storzek to niema sensu, nawierc puszke i daj wkładke sportową, osiagi leprze niz na stozku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale dzwiek i osiągi jak najbardziej tego warte.

 

Chyba sobie żartujesz z tymi osiągami. :lol

Zrób przelotówke i po problemie

 

No taaa. :P

 

Ogółem sytuacja jest taka, że do 1.8 mono nie ma sensu nic wstawiać prócz serii, bo będzie wioska. Poryczysz sobie, a ledwie na światłach ruszysz. Pomijając opinie, nie ma szans osiągnąć jakiegoś interesującego dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinając sie pod temat to czy ktoś znalazł ładna końcówke tłumika na tyle długa żeby nie było widać że to tylko końcówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem passata w b3 2.0 2e na aucie był środkowy i końcowy wydech supersprinta dedykowany pod ten silnik. Środkowy mi się roztelepal w wewnątrz, obecnie taki jest jak książkowo natomiast końcowy jest nietkniety. Sam smigam już 4 lata kupiłem auto to był niecały rok w polsce. Link w podpisie:) wydech owalny dźwięk taki ładny pomruk nie głośny. Jestem bardzo zadowolony. Auto z gazem i teoretycznie wydech krócej wytrzyma ale nie boli go nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to cie poprostu zbyli bo wiem napewno ze ulter robi bo juz taki montowałem zae 2 razy, alternatywą jest supersprin, wyzsza pułka ale dzwiek i osiągi jak najbardziej tego warte.

 

jezeli chodzi o storzek to niema sensu, nawierc puszke i daj wkładke sportową, osiagi leprze niz na stozku

 

Niestety Ulter nie robi do passata b3 żadnych dedykowanych zerknij w katalog lub zadzwoń do nich a się przekonasz. Ja też szukam jakiegoś fajnego ostatniego tłumika i jak na razie ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moje poszukiwania sie zakonczyly stwierdzilem ze jak ladnie wypoleruje koncoweczke z tylniego tulmika to bedzie w sam raz. Z r4 i tak ciekawej pracy sie nie uzyska ;p przyokazji i tak rozpadl mi sie srodkowy tulmik tak z dnia na dzien i wstawie tez koncowy tylko przespawam koncowke z ori do zamiennika :) i mysle ze ori owalna jest najodpowiedzialniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wydech firmy Sebring. Kiedyś miałem dedykowany w Pasku 1.9 TD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie zeby zalozyc do passata koncowke od audi a4 ?

Moj ojciec ma taka audike 2005 rok 1.6 silnik i bardzo fajnie mruczy , tak delikatnie bez zbednego ryku ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie podepne do tematu ...

 

Czy ktos moze polecic sprawdzony albo juz u siebie montowany - tlumik koncowy do B6 2.0 TDI ... chce uzyskac lekki pomruk , ktory delikatnie podkresli moja wersje - czyli sportline

 

Jakies firmy ? Marki .... godne polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności