Skocz do zawartości
DJ.Tuning

Sylwester 2010/2011 (Propozycja)

Rekomendowane odpowiedzi

Organizuję Sylwestra forumowego, vw-passat.pl, i vag-podkarpacie.pl

 

Mam dostęp do ładnej sali z pełnym zapleczem na około 100-120 osób i możliwością noclegu dla jakichś 30 osób i dużym parkingiem nawet na 20 samochodów.

 

I tu pytanie czy byli byście chętni wybrać się do Zahutynia na taką imprezę?

Kosztów na razie nie będę przedstawiał bo muszę się dopiero zorientować czy był by ktoś chętny. Nie mniej jednak sala jest już wstępnie zarezerwowana i mam obiecane że do 10 października nikomu nie zostanie wynajęta.

 

Koszt będzie zależał od tego ile osób się zapisze. Ja jak zwykle organizując cokolwiek pod szyldem naszego forum nie nastawiam się na zysk własny, dlatego cena będzie się ograniczała do kosztów organizacyjnych (Sala, orkiestra, bufet, i inne koszta z tym związane)

 

Jeśli będzie mało chętnych to jest jeszcze opcja że zamiast sali głównej wezmę "Kawiarnię" sala na około 30 osób i zrezygnuję z orkiestry na rzecz muzy z kompa. Liczę jednak że znajdzie się odpowiednia ilość chętnych, dlatego zaprosiłem również grupę vag-podkarpacie.

 

Warunek organizacji tej imprezy na głównej sali to minimum 20 par (40 osób).

Wtedy będzie orkiestra i wszystko co potrzebne na zabawie sylwestrowej (orkiestra, trunki, jadło, ciepłe posiłki, fajerwerki, itd, itp).

 

Listę wstępną (nie zobowiązującą) Zamknę 11 października i wtedy podam szczegóły dotyczące imprezy.

 

Lista:

VW-PASSAT:

1-lukasz8011

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja pierwszy

myślałem o Zakopcu :D ale Bieszczady to też góry

Jeśli cena bedzie przystepna to skorzystam z oferty:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jaki odzew. :cenzura::mad:

 

Wiem że to jeszcze troszkę czasu do sylwestra, ale chyba mogę wiedzieć przynajmniej co sądzicie o pomyśle zorganizowania takiej imprezy??

 

A jeśli chodzi o koszta to przy 40 osobach (Totalne minimum dużej sali) to koszt od osoby był by w granicach 200 PLN ale już przy 80 koszta spadły by do około 150 PLN od osoby.

 

W cenę wliczone 2 gorące posiłki, 0,5l na 2 osoby i szampan na 4 osoby, do tego przystawki, zimny bufet.

Mam również zamówiony zespól muzyczny.

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja napewno odpadam.... :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dość ciężko będzie Ci skompletować ekipę... Większość ludzi sylwestra chce spędzić w gronie ludzi których zna, a widzę że wasz rejon za bardzo pobierany nie jest, więc mogło by być różnie. Ja również odpadam choć przyznam że balował będę całkiem niedaleko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dość ciężko będzie Ci skompletować ekipę... Większość ludzi sylwestra chce spędzić w gronie ludzi których zna, a widzę że wasz rejon za bardzo pobierany nie jest, więc mogło by być różnie. Ja również odpadam choć przyznam że balował będę całkiem niedaleko

 

Jeszcze troszkę poczekam i zobaczę. Jest też opcja bez orkiestry wtedy cały koszt spadnie o 5000 i myślę że zamknie się wszystko w granicach 50-60 PLN od osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam czas do 10 października na ostateczną rezerwację sali i orkiestry, po tym terminie muszę albo zwolnić temat albo ostatecznie zarezerwować, i wpłacić zadatek. To tylko od was zależy czy i w jakiej formie zorganizujemy tego sylwka.

 

Ale z tego co tu widzę to wydaje mi się że jesteśmy za młodą grupą na organizację takiej imprezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chęci i pomysł masz dobry ale jakoś brakuje chęci do podjęcia małego ryzyka bo to w końcu Sylwester i każdy się chce dobrze wyszaleć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwester tak ale Piotrek nie Zahutyń a np Ustrzyki Górne z ogniskiem kuligiem i widokiem na góry to moje i wyłącznie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek Zdecydowałem się na Zhutyń bo sala zapewniona, znam w obiekcie każdy kont blisko mam więc łatwość organizacji wszystkich szczegółów. A Ustrzyki? no cóż musiał bym nająć firmę żeby wszystko załatwiła. A wiesz o ile podniosło by to koszt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności