Skocz do zawartości
nyjger96

Otwarty bagażnik??!!

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze poprostu uszkodzenie w polaczeniu z silownikiem w zamku.Jak nie zdejmiesz plastiku to nic nam to nie powie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony34_83

no ja mam taki sam problem jak kolega na samym początku.a mianowicie klapa bagażnika nie zamyka mi się ani z centralnego, ani bezpośrednio przez kluczyk.zaraz idę i spróbuje wyczyścić ten mechanizm.dzięki za rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonmintOY

Witam wszystkich serdecznie.

Mam ten sam problem z zamkiem tylnej klapy. Nie zamyka/otwiera z pilota. Ale to na 100% nie jest wina samego zamka (nawet kupiłem nowy w ASO - bez efektu).

Co innego może być powodem?

Nie jestem mocny w sprawach elektrycznych więc proszę o radę - nawet gdyby była banalna - byle skuteczna.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie.

Mam ten sam problem z zamkiem tylnej klapy. Nie zamyka/otwiera z pilota. Ale to na 100% nie jest wina samego zamka (nawet kupiłem nowy w ASO - bez efektu).

Co innego może być powodem?

Nie jestem mocny w sprawach elektrycznych więc proszę o radę - nawet gdyby była banalna - byle skuteczna.

Pozdr.

sprawdź błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

dostałem się dzisiaj do zamka tylnej klapy, po dotknięciu ręką rozleciało się wszystko wraz z kabelkami - zamówiony nowy zamek oraz wtyczka z pinami, lecz nie wiem które kolory kabelków mam podłączyć pod odpowiednie piny we wtyczce.

Ma ktoś z Was fotkę lub jakiś schemat/opis?

 

Pacjent to kombiak z 2004 roku.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Chciałbym podpiąć mój problem do tematu. U mnie siłownik działa prawidłowo , ale drucik wychodzący z siłownika powinien wchodzić w taki mały metalowy element widoczny zresztą na zdjęciu.Jeśli go tam wepchnę przez 10 razy jest ok później przy próbie zamknięcia wysuwa się i w tym momencie siłownik nie zamyka zamka, gdyż nie ma co go popchnąć (niby to wszystko jest proste).Mnie chodzi o to jak zamocować ten pręcik w tej metalowej kostce.Są niby 2 śrubki od spodu ale nie mogę się do nich dostać , a podejrzewam że służą one do zaciśnięcia drucika.proszę o pomoc.

 

 

P1170303.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Chciałbym podpiąć mój problem do tematu. U mnie siłownik działa prawidłowo , ale drucik wychodzący z siłownika powinien wchodzić w taki mały metalowy element widoczny zresztą na zdjęciu.Jeśli go tam wepchnę przez 10 razy jest ok później przy próbie zamknięcia wysuwa się i w tym momencie siłownik nie zamyka zamka, gdyż nie ma co go popchnąć (niby to wszystko jest proste).Mnie chodzi o to jak zamocować ten pręcik w tej metalowej kostce.Są niby 2 śrubki od spodu ale nie mogę się do nich dostać , a podejrzewam że służą one do zaciśnięcia drucika.proszę o pomoc.
Ten siłownik ze zdjęcia jest elementem dołożonym, nieoryginalnym.

To cięgno mocowane jest w złączkę i zaciskane, jak słusznie się domyślasz, "na śrubkę"(na klucz/kluczyk wpustowy, bodajże nr 2).

 

Śrubki te powinny być(żółta strzałka) :

P1170303-2.jpg

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Ci bardzo za szybką odpowiedź.Także domyślałem się że siłownik jest nieoryginalny, takie autko już kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności