Skocz do zawartości
Jaro73

SLUCHAJ ODTWARZACZA MP3/MP4 W SAMOCHODZIE! ZOBACZ!

Rekomendowane odpowiedzi

:szok: Co to ma niby być :D Pomyśł całkiem całkiem, ale jak funkcjonalnośc? Ciekawi mnie jakośc dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak najbardziej działa- mój brat coś takiego ma.Jakość dzwięku może nie jest powalająca ale jak na takie urządzonko to może być. Ciekawa sprawa to to że gdy ustawisz na transmiterze częstotliwość jakiejś stacji radiowej to w radiu ta stacja jest wyciszana a odbiera sygnał z transmitera. Zasięg jakieś 30m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic, tylko ustawić na jakimś popularnym radiu, i ludziom w korkach puszczać muzykę.

To prawie jakby być DJ-em :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

tak jak napisał kolega jakość dźwięku nie jest dobra, ale i nie jest zła coś tam zawsze "brzęczy" w głośniku. Kupiłem takie coś tylko za jakieś 30zł (pół roku temu tyle stało :rotfl: ) bo wg. mnie niczym sie nie różni od tego droższego, poza tym, że ten droższy ma cyfrowy wyświetlacz i przyciski inne.

PS. ja mam taki http://allegro.pl/item137579506_uniwersalny_do_domu_auta_transmiter_fm_mp3_cd_tl.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niedawno kupiłem najtańszy na allegro transmiter z możliwością ładowania mp3 z gniazda zapalniczki (nie trzeba baterii:D) za 10.99 zł. Jakość dźwięku jest zadowalająca a zasięg genialny - 100 metrów, jechałem swoim paskiem a kumpeł 100 metrów za mną i u niego w radiu jak ustawił tą samą częstotliwości co u mnie to ściągało i słuchał sobie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukaszek - zapodaj jakąś stronkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

Jest jeszcze coś podobnego. Trójnik który podłącza sie do gniazda antenowego anteny. podobno efekt jest super i prawie nie ma zakłuceń i miejsce na zapalniczke wolne.

Ale ile kosztuje i jak to wygląda tego nie wiem bo akurat w sklepie tego nie mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lukaszek - zapodaj jakąś stronkę

http://www.allegro.pl/item142658715_sluchaj_mp3_mp4_w_kazdym_aucie_transmiter_fm_t2.html

mam coś takiego, tylko że z wtykiem do ładowania;) Naprawde za tą cene to porządny sprzęt:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz kupię - może się sprawdzi - było by super :hurra:

 

 

lukaszek :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaro73, Jesli masz kasetowca to moze bezpieczniej (a taniej na pewno) byłobu kupić kasetkę adaptorek. Tego też pełno na allegro. http://www.allegro.pl/item144039434_kaseta_adaptor_mp3_md_cd_md_dla_kazdego_melomana.html

Kolega ma i urządzenie spełnia zadanie w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaro73, Jesli masz kasetowca to moze bezpieczniej (a taniej na pewno) byłobu kupić kasetkę adaptorek. Tego też pełno na allegro. http://www.allegro.pl/item144039434_kaseta_adaptor_mp3_md_cd_md_dla_kazdego_melomana.html

Kolega ma i urządzenie spełnia zadanie w 100%

Też tego używam +discman panasonica. Jakość nie jest może idealna (w zależności jak nagrana mp3-ka, czasem też muszę też wysunąć i włożyć ponownie kasetkę, żeby poprawić styk głowic), ale słuchu absolutnego nie mam i na kilkugodzinną trasę może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem coś takiego http://www.allegro.pl/item141328672_2w1_transmiter_fm_x4_mp3_zasilacz_ladowarka_usb.html za tą cenę może być ja lubię czyste dźwięki i nie bardzo fajnie to gra,sopran do dupy za to bas za duży,ogólnie dla nie wymagających może być,przynajmniej ma wyjście na USB i możesz podłączyć pamięć MP3 ,a tamte co pokazywaliście tylko ma wyjście na słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbed

Jeśli kogoś interesuje urządzenie do nadawania radiowego z MP3 to mam takie do sprzedania. Leży to u mnie już pół roku więc odstąpię za jakies niewielkie pieniądze. Było tylko raz użyte do sprawdzenia. działa ... Wygląda ładnie, jest "łamane" więc można go sobie ustawić wygodnie w zapalniczce. Ma port USB więc może doładowywać pleyerka w czasie jazdy. Posiada 3 zakresy nadawania. Nazwa to DigiDock AC-2110. Wygląda tak : http://www.digidock.com/products/FM_Transmitter/ac2110.htm

Oddam w dobre ręce za 50 dyszek (w tym koszty przesyłki). :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma to wejście na USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
Ma port USB

widzę, że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbed

port USB w tym urzadzeniu słuzy do ładowania playerka ... Odtwarzacz ma oryginalne pudełko. Napis DiGiDock po właczeniu do gniazda zapalniczki stylowo świeci ... Jak dla mnie pasuje w sam raz np. do iPODa NANO ... Na temat ceny jestem jeszcze skłonny podyskutować. Dałem za niego 105 zyla ... Myśle że to uczciwa cena za sprzęt tej jakości. To nie jest jakaś tania podróba z allegro za 15 zł. Kupiłem go w sklepie komputerowym. Przepraszam za OT. Te posty powinny byc w dziale sprzedam / zamienię. Pozdrawiam. Z pytaniami zapraszam na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt - MA port USB:mur: niechciało mi się doczytać do końca. :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój kupił sobie taką złączkę i podpina odtwarzacz mp3 Sony do radia i to działa normalnie, tak jakby bluetoohta podłączyć... muszę to zbadać jeszcze konkretniej, bo się nawet przyjrzeć nie zdążyłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności