Skocz do zawartości
dominik7

Spoty Płock 2011 - Pierwsza niedziela miesiąca, Parking Przy Teatrze, 17:00

Rekomendowane odpowiedzi

ja będę napewno będe prosił wlepę :P Dodatkowo mam prośbę czy mógłby ktoś wziąć vag-a?? Tylko najlepiej ten kto ma FL'a ponieważ kolega kosa1703 dzisiaj próbował ogarnąć mi błąd od poduch ale w ogóle nie mógł się z tym połączyć a z resztą podzespołów mógł. Oraz chciałbym rozkminić błąd od zużycia klocków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się nie zapomnieć lapka, może coś zdziałamy.

Edytowane przez tygraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to byłoby super bo nie wiem już jak z tym działać :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge sie juz doczekac spotkania, wiaze wielkie nadzieje odnosnie ogromnej wiedzy, ktorej udziela mi osoby posiadajace passacika od dluzszego czasu :)

Musze zaczac jakies pytanka sobie szykowac na karteczce zebym pozniej nie zrobil sie niemowa:P hehe bo jednak troszke sie dalej wstydze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to wszystko wstydliwe:P Luizk Panowie:) A ja swoją drogą zapraszam wszystkich do galerii Wisła na wystawę starych pojazdów, nieskromnie dodam że stoi tam moja zabaweczka golf MKI! Wystawa będzie do 8.08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosa, a czy ja taki wstydliwy jestem ?? :P Hehe dzisiaj moje autko przeszlo polerke + woskowanie koloryzujące , zmycie dennej naklejki "unicar" a dalej kminie jak tą zj*baną lotkę zlikwidować ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile dales za polerke + woskowanie koloryzujace ???

i gdzie to robiles bo tez mnie takie cos czeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojot pewnie ręcznie robił:) A co do detalingu to mogę polecić kolegę który robi profi robotę, ale taka zabawa z passkiem kombi kosztuje 550-600zł. Ostatnio robił alfę.

http://imageshack.us/photo/my-images/688/img3219m.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/841/img3213he.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/593/img3222nw.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/542/img3267m.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co beda a znaja sie na navi mfd i umieliby zrobic zeby dzialala w PL i miala mapki proszeni sa o wszystkie info jakie posiadaja

Oczywiscie poslucham na spocie co i jak :)

passat46v.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ręcznie polerowałem Paska i zajęło mi to 6 godzinek :P ale efekt jest powalajacy az auto zachecilo bardziej do jazdy :P tylko nie wiem czym dobrze felgi wyczyscic :/

Edytowane przez Kojot6664

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja ręcznie polerowałem Paska i zajęło mi to 6 godzinek :P

 

No to będziesz miał co opowiadać, bo cały czas się nad tym zastanawiam, robić czy nie robić,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

propozycja z mojej strony , skoro w miarę liczna grupa przybędzie to proponuję aby ktoś zabrał z sobą aparat -co by odświeżyć i przy okazji ozdobić fotografiami nasz skromny temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
propozycja z mojej strony , skoro w miarę liczna grupa przybędzie to proponuję aby ktoś zabrał z sobą aparat -co by odświeżyć i przy okazji ozdobić fotografiami nasz skromny temat :)

 

Pomysl superowski, ja niestety nie posiadam dobrego aparatu a szkoda :( , ale moze ktos inny bedzie posiadal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zobaczymy jak nie zapomnę to wpadnę .. moje gg 3983915 .. jak coś to niech ktoś mi przypomni jutro ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja swoją drogą zapraszam wszystkich do galerii Wisła na wystawę starych pojazdów, nieskromnie dodam że stoi tam moja zabaweczka golf MKI! Wystawa będzie do 8.08

Bylem widzialem. Fajniutkie auta stoja:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie byłem .. ale jak myślę mowa o takim kakaowym kolorze tego Golfa I .. bo taki juz raz tam stał na wystawie z PRL ..

 

Na spot postaram się wpaść to moze mi doradzicie co mam zrobić z moim paskiem, bo strasznie mi zawiecha daje wyznaki i się nad gwintem zastanawiam .. mam też pare pytań co z wyposażenia dodatkowego można mu dołożyć ..

 

Jestem na niego skazany przez najbliższe 2-3 lata ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec nie jestes sam z pytaniami bo ja rowniez musze troszke podpytac i wchlonac wiedze odnosnie pasztecikow:)

 

Ps. Robil ktos zaprawki ?? bo pojawily mi sie 2 odpryski do golej blachy i juz widze ze rdzewieja bo rudy kolor dostaja, ale to jak cos zanotuje wszystkie sugestie jutro na spocie. Trzeba bedzie jakis kajet zabrac i notowac coby nie zapomniec:P hehe

Edytowane przez Jankesnowicjus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps. Robil ktos zaprawki ?? bo pojawily mi sie 2 odpryski do golej blachy i juz widze ze rdzewieja bo rudy kolor dostaja, ale to jak cos zanotuje wszystkie sugestie jutro na spocie. Trzeba bedzie jakis kajet zabrac i notowac coby nie zapomniec hehe
to Ty się takimi zaprawkami martwisz?:P Zobaczysz jak się u mnie nadkole zejsrało :P a ja się postaram wziąć aparat od siorki jak mi pożyczy :PxD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja nie byłem .. ale jak myślę mowa o takim kakaowym kolorze tego Golfa I .. bo taki juz raz tam stał na wystawie z PRL ..

Nie tam a w mazovi....

A ja przyjadę rozgrzebanym paskiem bo nie zdążę go poskładać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę miał aparat jak coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności