Skocz do zawartości
kamas

Landi Renzo problem techniczny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

pisze do was bo jużnie mam siły może ktoś miał podobny problem.

 

Pewnego pieknego dnia kontrolka od gazu przestała świecić. Pojechałem do mechanika ktory podlaczył swoj komputer i zaczeło działąc, czyli że pewniak że komputer uszkodzony. Pan mechanik zaoferowal mi naprawde komputera, i ze na ten czas da mi swoj zebym jezdzil jakos na gazie, więc zadowolony powiedziałem ze zarąbiscie;] Problem z jego komputerem zaś u mnie polegał na tym, ze autko gasło podczas przełaczania na gas, poprost u spadały obroty, musilem jechac 80 na gopdzine najlepiej na 4 biegu żeby przełączyło. Powiedzialem mu o tym przez telefon, mowi zeby podjechac. Podłaczyl mi swoj drugi komputer, który zdawal sie dzialac super, ale po przejechaniu jakiś 35 km. ruszyło monotonne ' piiik piik' (z mniejsza częstotliwościa niż pikanie kiedy skonczy się gaz). Wylaczylem samochod wlaczylem przełączyło na gaz i znow to samo. i od tej pory był tak, ze raz działał raz nie. wczoraj zostawiłem auto u tego mechanika i podlaczyl moj komputer. oddał mi samochod dzisiaj i wszystko zdawalo się cacy, zrobilem jakies 50-60 km i po wyłączeniu samochodu na postoju odczekalem z ja wiem? pol godziny? 40 minut? wlaczylem silnik i znów piiiiiiik piiiiiiiiiik. ,... wie ktos co to moze byc?

 

dodam ze bład jaki wywalał komputer brzmiał ' bład - wtrysków'

Edytowane przez kamas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość agaart

Witam Wszystkich serdecznie.

A ja podepnę się pod temat Landi Renzo. Mianowicie mam instalację z parownikiem "jakieś" AG i w oznaczeniu P100 :dupablada stare bo ma 6 lat. Kiepsko się sprawuje i planuje zmienić ten parownik na właśnie Landi Renzo(za namowami kolegi). Podpowiedzcie proszę co do mojego paska 1.8 CL 90km mam założyć...tej firmy podpowiadano mi żeby zwracać uwagę na wydajnosć reduktora/parownika i zebym założył taki do 130km ponieważ są zanizane jakieś parametry przez producenta z Itali.

 

Dodam że to pierwszy mój pasek z LPG a w moim otoczeniu(Miescie) sami "fachowcy" od brania pieniędzy za "nicniewiem"

 

Prosze o jakies sugestie... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alaska wystarczy na kolejne 6 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności