Skocz do zawartości
Gość Skorpion31

Żarówki w B5

Rekomendowane odpowiedzi

napewno był przed wymianą żarówki (muszę poszukać schemat który tj i jutro zbadam bo zaraz do pracy śmigam)-czy ta żarówka świeci jak ja wyjme z klosza i przekręce kluczyk (wydaje mi się,że powinna)a u mnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...coraz bardziej kusi mnie na HIDy. Czytam, myślę, kalkuluje i HIDy chyba jednak się zrealizują. Kwestia czasu...
I są. Od ostatniej soboty jeżdżę na HIDach 6000K z przetwornicami 35W. Takie trochę lepsze niż najtańsze. Efekt bardzo dobry. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wątek o Hidach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie wątek o Hidach
Aj noł, aj noł. Sorry za OT, ale teraz to HID jest moją "Żarówką w B5" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już nic nie kumam:(

Poszedłem i przełożyłem żarówkę żeby sprawdzić czy działa i działa więc wrzuciłem ją na miejsce. Podociskałem kable itp i teraz kurna nie mam światła mijania w drugiej lampie-normalnie psychika wysiada przy tym aucie.

Ktoś wie gdzie leży problem?

Chyba pojadę i wymienie wszystkie bezpieczniki może jakiś niedomaga.

Podjechałem do mechanika i włożył starą żarówkę i o dziwo działa no więc pozostawie to jak jest;)

Edytowane przez devil-80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem .Mianowicie nie moge wyciagnac z przedniej lampy malej zaroweczki postojowej.Od swiatel mijania jak i od dlugich wyciagne a za zadne skarby nie moge wyciagnac najmniejszej zaroweczki od swiatel postojowych wrrr.Wiem ze sa rozne modele lamp ja mam te zarowke na samej gorze.Ma ktos sprawdzony sposob jak sobie z tym poradzic ?? slyszalem juz ze na sile nawet za kabelek ciagnac ale uwazam ze musi to byc jakis prosty sposob taki zebym nie zrobil sobie dodatkowych kosztow.Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
slyszalem juz ze na sile nawet za kabelek ciagnac
No i sam sobie udzieliłeś odpowiedzi. Dokładnie tak sie robi i nie ma innej metody. Możesz równocześnie ruszać kabelkiem na boki by poluzować całość. Jeśli dawno nie była wyciągana to może siedzieć mocno, ale wyjdzie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Przyjaciele !

Prosze o rade i informacje. Mam paska po przekladce z anglika i chciałbym mu zmienic reflektory na takie razem z kierunkami. I moje pytanie czy podejda te same zarowki do tych nowych(ponizej link) bo te obecnie sa chyba bixenony nie swieca na żółto tak troche niebieskawo,nie wiem co to za oswietlenie w kazdym badz razie nie sa to zwykle żółte swiatla.

 

Moze ktos z Was zmienial reflektorki i ma jakies doswiadczenie w tym temacie?

 

http://moto.allegro.pl/item1044933315_lampy_ringi_angel_eyes_vw_passat_b5_chrom_led.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo te obecnie sa chyba bixenony nie swieca na żółto tak troche niebieskawo,nie wiem co to za oswietlenie w kazdym badz razie nie sa to zwykle żółte swiatla.

Bixenony powiadasz, ;) miałem takie żarówki co to świeciły jak xenony, a koło xenonu nawet nie leżały.

Generalnie w aukcji jest opis

LAMPY PWYPOSAZONE W ZARÓWKI H1

 

NA MIJANIA I H1 NA DŁUCIE

Więc chyba nie musisz martwić się żarówkami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli sugerujesz ,ze nie ma sie co podniecac tym co obecnie mam ,tylko kupic te reflektory i wladowac te zarowki ,ktore daja z tymi lampami i swieto?

 

Dzieki

Edytowane przez zibitcom26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko odnośnie rodzaju kloszy h1h7 i h4h7 wyczytałem ze h4 jest razem z halogenami i pytanie mam skąd mam wiedzieć czy mam te halogeny nie wiem czy klosze mam kopić na h1 czy h4 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko odnośnie rodzaju kloszy h1h7 i h4h7 wyczytałem ze h4 jest razem z halogenami i pytanie mam skąd mam wiedzieć czy mam te halogeny nie wiem czy klosze mam kopić na h1 czy h4 :(

 

Szybkie spojrzenie na reflektor i już wiesz-looknij na oznaczenia na nim ;) Poza tym możesz to stwierdzić także po rodzaju żarówek jakie tam masz,dodatkowym kablu w kostce (jest o jeden więcej jak są halogeny) no i oczywiście we włączniku masz dodatkowy stopień-załączanie halogenów :) Chyba o to Ci chodziło...Swoją drogą-dziwne pytanie ;) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam powiedzcie mi kupiłem dzisiaj te żarówki Osram i jakoś nie widzę różnicy jadą z przeciwka samochody jak dostane po oczach to swojej drogi nie widzę dopiero jak się wszystkie stracą i mam wolną drogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam powiedzcie mi kupiłem dzisiaj te żarówki Osram i jakoś nie widzę różnicy jadą z przeciwka samochody jak dostane po oczach to swojej drogi nie widzę dopiero jak się wszystkie stracą i mam wolną drogę

 

Żarówki które zakupiłeś są :ok ,oczywiście zależy jeszcze jaki model kupiłeś.Chodzi o to,że oświetlają drogę bardziej niż zwykłe-ok,ale niestety niema to nic wspólnego z poprawą jeżeli chodzi o oślepianie poprzez jadące z przeciwka samochody.Ja mam xenon i też zdarza się że jadący z przeciwka samochód mnie oślepi na moment,szczególnie jak ma źle ustawione reflektory.

P.S. Polecam jeszcze zbadać wzrok-to mówię jak najbardziej poważnie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , czy jest gdzieś na forum manual -jak wymienić palniki xsenon ,ale krok po kroku , wiem ze trzeba zdjąć zderzak....... ja nie mogę znaleźć dokładnego opisu co i jak .Dodam że mechanik chce za tą robote po 100zł za lampe ( chyba go po......ło ) , za nic nie dam mu tyle, a sam jeszcze tego nie zmieniałem , boje się że coś roz.... bo nerwus jestem jak mi nie idzie. Pomoże kto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk dzięki, nie wiem jak ja szukalem , że toego nie znalazłem.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk dzięki, nie wiem jak ja szukalem , że toego nie znalazłem.:dobrze

 

Spoczes-daj znać co zdziałałeś :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności