Skocz do zawartości
MichalB3TD

Jaka kierownica pasuje do B3?

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:Napisał Luq@sz

http://motoallegro.pl/vw-passat-b3-k...325407146.html

 

moge taka miec ale w kiepskim stanie :/ za polowe tej ceny

nie kombinuj po za klaksonem taka kierownica jest paskudna :) złap w rękę kierownicę 32 coś pokroju raid dino lub momo corse i przestaniesz mieć wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy do b4 podejdzie kierownica od b5 ? albo gofra IV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie czy do b4 podejdzie kierownica od b5 ? albo gofra IV?

Jakbyś zamiast nabijać bezsensownie posty, przejrzał to forum, nie musiałbyś zadawać pytań na które odpowiedzi są oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kombinuj po za klaksonem taka kierownica jest paskudna

 

Jak paskudna? Jest świetna... ale jako ster na jachcie, bo tylko tak kojarzy się drewniana kiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przeczytałem cały temat, czy kiera od SEATA TOLEDO lub SEATA CORDOBY pasuje do Passata/b3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zazerknij tu? :fajny

kierownica do B3 pasuje od: Passata B4, Golfa mkI/II/III, Toledo I i II, Corrado, Scirocco (oczywiscie nie od tego najnowszego ;) ), Jetta A1/A2, Polo do 1994, Transporter T2/T3, Vento. od golfa IV na pewno nie pasuje do B3!!! pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przeczytałem, ale ani słowa o Cordobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cordoba i toledo to jedno i to samo...

ale fakt zapomnialem dopisac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś zamiast nabijać bezsensownie posty, przejrzał to forum, nie musiałbyś zadawać pytań na które odpowiedzi są oczywiste.

 

 

i tu cię zaskoczę , wileoklin jest bardzo podobny jak w b3 , sam osobiście kupiłem kiedyś okazyjnie kierę od b5 3ramienną i prócz tego że ciężko się nabijała , ciężko ale nie tak ciężko by nie dało się tego zrobić (minimalnie szerszy wieloklin) oraz tego że nie odbijały kierunki miałem ją założone , ale właśnie w związku z tymi kierunkami wyjąłem ją . .. teraz szukam takiej z tym że z drewnem ceny póki co zaporowe. . . .

.. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś kotleta wyciągnął :-D

Podobny wieloklin ale nie taki sam, dla mnie sprawy bezpieczeństwa to oczywista oczywistość cytując klasyka, nabijanie na siłę kierownicy to drut pierwszego sortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle sie określiłem z tym nabijaniem , miałem na myśli siłowe wciśnięcie jej rękoma , a co najważniejsze ze wieloklin nie został uszkodzony i można wrócić do "normalności" póki co nie mam czasu na kierownice bo robię co innego ale nie omieszkam zamieścić zdjęcia jak juz kiera bedzie na miejscu

 

 

A pcham to :

 

caa7c5763d0147b29757f8ea8a0f0f8a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności