Skocz do zawartości
kamol

Odczyt bagnetu

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam pojecia nie wiecz czy by mi opuscili torche oleju w Kwik fit-cie albo w jakims garazu ewetualnie dalo by rade kipic szpryce gdzies.
gdyby to byl wklad zakladany z gory to bys tylko odkrecil wyciagna wklad i tam zawsze jest z 2moze 3 setki oleju tak bys sie pozbyl szybko nadmiaru nie wiem jak to jest przy twoim silniku najlepiej skocz do auta i poszukaj pod maska filtra oleju

 

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

 

albo schyl sie pod auto i odkrec korek w misce tz popusc a potem odkrec palcami i delikatnie upusc powiedzmy z jedna szklanke i powinno byc ok zakrec korek i tyle po klopocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak było delikatnie ''przelane'' to kupiłem strzykawę i kawałek rurki plastikowej, jedno zaciągnięcie i gitarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja przy okazji tego bagnetu też się zapytam. Na tym zdjęciu od Kucziego widać tak jak by kończyło się to kropkowane miejsce i już jest od razu załamanie bagnetu, a w rzeczywistości jest tak, że kończy się to kropkowane pole i dalej jest jeszcze kawałeczek prostej i dopiero bagnet załamuje się. I teraz mam takie pytanie - powiedzmy prawidłowy stan będzie na A (czyli do końca zakropkowanego pola), ale czy jeśli będzie go więcej to znaczy do załamania bagnetu to też nic się nie stanie? Pytam bo wcześniej czytałem, gdzieś na forum, że oleju na zimę powinno być ciut mniej, a na lato na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie strzykawke razem z wezykiem do kropluwki dostaniesz w kazdej aptece i odessiesz przez rurke bagnetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kup sobie strzykawke razem z wezykiem do kropluwki dostaniesz w kazdej aptece i odessiesz przez rurke bagnetu.

 

No chyba nie w angli dziś byłem w 2 angielskich aptekach i o mało niezadzwonili po Policje jak sie zapytałem o szpryce.

 

tak czy owak temat uwarzam za zamknięty zmontowałem se własny patęt do wyssania oleju tzn ztuningowałem spryskiwacz no wiecie taki z butelką zmotowałem mu puł metrowy kabel i wycisnełem 2 setki oleju i jest wysoko na prążkach więc teraz jestem HAPPY!! Nie wiem czy to normalne ale obliczyłem że jara mi Olej lira na 4,5 tysiąca kilosów . Wam też zjada olej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to od zaje.....ania ci żre ten olej. Litra to ja dolewam na 10000 ale wiem, ze mi czasem wywali spod pokrywy zaworów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka

postaraj się o taką gumową gruszkę ,lepsza będzie większa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności