Skocz do zawartości
adam

Mokra podłoga w b3

Rekomendowane odpowiedzi

No i panowie u mnie kiszka z powrotem sie dostaje woda,Bullet35i nie wysylalem Ci tych fotek swojej prowizorki bo sie znowu leje,juz mnie kur...ca bierze i chyba kupie nowa uszczelke zewnetrzna na drzwi,bo nie wiem czy zrobienie tego silikonem i klejem cos pomoze,dzis byla jebitna nawalnica u mnie i po niej wyszedlem do auta i co?mokro ehh musze dzialac szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, Pawcio, Ja też inwestuję w wszystkie nowe uszczelki do passata, są za bardzo wyru****e :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz je to daj znac ile dales;p pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok spoko, jutro jade sie popytać, ewentualnie zamówić i dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do aso powiedzieli mi za jedna uszczelke zewnetrzna pr.tyl wokol szyby 800zl no k...wa pogielo gosci,jestem ciekaw za ile Ty kupisz ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w Golfie ciekło przez zaślepki otworów technologicznych w podłodze (uroki gleby) załatałem sylikonem od środka i jest ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok popatrze tez tam ale u mnie raczej pewne ze z uszczelki jest bo kumpel lał wode kiedys a ja siedzialem w srodku i patrzylem-kapalo do srodka z gory uszczelki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800 zł powiadasz , w tym ASO VolksWagena to pracują chyba fanatycy opla, bo zarzucają VW- maniakom takie ceny :0 U mnie też zalatywało z góry, choć dla bezpieczeństwa zabezpieczyłem otwory technologiczne silikonem :D Kurcze, nie mogę się doczekać aż pasior będzie mój na wyłączność, a wtedy rozbiorę całe wnętrze, przemaluje BITEXEM i złożę od nowa, tak jak podwozie... No i zaprezentuję go na forum :D Jutro jadę pytać o uszczelki, dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego zobacz szyberdach później zobacz czy nie masz popękanej foli lub innego zabezpieczeniach w drzwiach ja tak miałęm w straym aucie folia była potargana i lała się woda musisz rozebrać tapicerke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozak61, gdybyś dokładnie przeczytał temat wiedziałbyś że poruszyliśmy już kwestię szyberdachu i folii w drzwiach :kijemgo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności