Skocz do zawartości
Marcin_e36

Porysowany klosz lampy przedniej w 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Obie opcje masz podane na opakowaniu

Niestety w moim przypadku opakowanie to był zwykły plastikowy pojemnik, bez żadnych instrukcji ;). Niby przelewane z większego opakowania do mniejszych, po to by było tańsze. Stąd właśnie to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wracajac do lamp dzieki temu tematowi ;) zrobilem i swoje

pierw papier wodny 1000 potem 2000 /1500 miał byc ale brakło w sklepie /pozniej 2500 i na koniec pasta tempo noo i efekt bardzo fajny choc mysle ze mógłbym to jeszcze lepiej zrobic wiec moze jak bede miał jeszcze czas to je po prawie troszke

 

i dziekuje temu kto napisał ten temacik ;)

20110920179.jpg

20110920183.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slawek1987 z tego co się orientuje to b5 (3B) to są klosze szklane, a w B5FL (3BG) są plastikowe i one wątpię żeby wyglądały jak nowe przez polerowanie, trzeba je raczej czyści od środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
slawek1987 z tego co się orientuje to b5 (3B) to są klosze szklane, a w B5FL (3BG) są plastikowe i one wątpię żeby wyglądały jak nowe przez polerowanie, trzeba je raczej czyści od środka.

 

w B5 3B ori reflektory też są plastikowe ;)

 

jak bede miał jeszcze czas to je po prawie troszke

na sam koniec proponuję pastę G3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
slawek1987 z tego co się orientuje to b5 (3B) to są klosze szklane, a w B5FL (3BG) są plastikowe i one wątpię żeby wyglądały jak nowe przez polerowanie, trzeba je raczej czyści od środka.

 

Mylisz się :hyhy

Zarówno w 3B jak i w 3BG jest plastik.Można spokojnie polerować na takiej samej zasadzie.

 

 

 

 

i dziekuje temu kto napisał ten temacik ;)

 

Taki wątek już był wcześniej i to dokładniej opisane co i jak się robi ;)

O TU

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i dziekuje temu kto napisał ten temacik

 

nie ma za co;) kilku osobom napewno się przydał:)

 

Taki wątek już był wcześniej i to dokładniej opisane co i jak się robi

O TU

 

ten temat co podałeś rzeczywiście już istniał jak ja zakładałem ten ale w tamtym jest podana dokładna renowacja kloszy krok po kroku w 3B, a ja zakładając ten temat chciałem się dowiedzieć czy da sie coś zrobić z porysowaną lampą nie wymieniając jej i od czego to się bierze. Zaznaczyłem też w pierwszym poście że podobny temat juz istnieje ale to nie jest dokładnie to o co mi chodzi. A temat jakoś sie sam tak rozwinoł.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten temat co podałeś rzeczywiście już istniał jak ja zakładałem ten ale w tamtym jest podana dokładna renowacja kloszy krok po kroku w 3B, a ja zakładając ten temat chciałem się dowiedzieć czy da sie coś zrobić z porysowaną lampą nie wymieniając jej i od czego to się bierze. Zaznaczyłem też w pierwszym poście że podobny temat juz istnieje ale to nie jest dokładnie to o co mi chodzi. A temat jakoś sie sam tak rozwinoł.

 

Pozdrawiam

 

Spokojnie,nie gorączkuj się ;)

Sławek ma 3B więc Mu napisałem-wsio

:564:

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie,nie gorączkuj się

 

ależ ja się wcale nie gorączkuje tak napisałem celem wyjaśnienia:)

:drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ależ ja się wcale nie gorączkuje tak napisałem celem wyjaśnienia:)

:drinks:

;) spoczes :564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś miał jakiekolwiek problemy z ustawieniem świateł i/lub zbytnim rozproszeniem światło-cienia na przeglądzie technicznym ?

 

Będe na koniec września robił przegląd to zobaczę czy jest jakiś problem ze światłem ale wątpie

 

dziś byłem na przeglądzie i tak jak myślałem nic nie trzeba regulować po polerce, lampy świecą normalnie a mechanik nawet słowa nie powiedzial odnośnie świateł. A rok temu auto nie chciało przejści przeglądu przez porysowaną lampę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy...a czy ta pasta G3 pomogłaby również w wypolerowaniu tylnej szyby w kombiaku, która została porysowana przez wycieraczkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności