Skocz do zawartości
stiepa

Gdzie pewny castrol slx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie chodzi o pewne sklepy/hurtownie sprzedające castrola slx w dobrej cenie w bańkach 4l. Oczywiście nie chodzi mi tu o ASO. Może macie jakieś dobre namiary, przed alledrogo mam pewne obawy, chyba że macie pewnych sprzedawców?. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka mini autoreklama:P

 

mamy oryginalne oleje od dystrybutora, prosze napisac jaki dokladnie olej, oraz jaka specyfikacja jest potrzebna

 

podam ceny

 

Pozdrawiam

Marcin

http://www.vagpartis.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak w temacie chodzi o pewne sklepy/hurtownie sprzedające castrola slx w dobrej cenie w bańkach 4l. Oczywiście nie chodzi mi tu o ASO. Może macie jakieś dobre namiary, przed alledrogo mam pewne obawy, chyba że macie pewnych sprzedawców?. Pozdrawiam.
Widzę że masz silnik na PD, nie zastanawiałeś się nad MOTULem np. od Elemenateura. Pewny człowiek handlujący na naszym forum, mający same pozytywne opinie. I olej który jest przypisany do PDków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się na Motulem właśnie do PD bez DPF, ale strasznie rożbieżne są te ceny motula, nie chciałbym się wpakować w jakąś podróbę bo dopiero sobie poprawie. Z tego co wyczytałem na różnych forach motul się tak nie grzeje i w niektórych przypadkach silnik przestaje pobierać oliwe. Rozumiem, że kolega polecony w wątku wyżej to sprawdzona firma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że kolega polecony w wątku wyżej to sprawdzona firma?
Jak najbardziej sprawdzony i polecany. Handluje nie tylko u nas na forum ale i na innych forach. Zresztą znam osobiście jak i wielu forumowiczów. Przyjeżdża na spoty, oleje sprowadza osobiście z Niemiec. Zresztą poczytaj opinie kolegów z naszego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i w niektórych przypadkach silnik przestaje pobierać oliwe

 

np u mnie tak bylo. passat olej bral masakrycznie jak go kupilem. w aucie znalazlem maly pojemnik castrola do dolewek - wymienilem olej na motula i bierze mi max 1l na 15tys km do wymiany

 

 

w vw polo tez lalem castrol pare lat temu. tez bral olej - kupilem lotosa i na 15tys nie dolewam nic.

 

tak ze nigdy wiecej nie kupie juz castrola.

 

 

a u elementarua spokojnie mozesz kupic - firma sprawdzona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Posiadamy produkty Motula od importera, zawsze mozemy przedstawic dokumenty :)

 

Ceny chyba najnizsze, przynajmniej nie spotkalem sie zeby mial ktos taniej :)

 

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności