Skocz do zawartości
dziimii

Jaki rower polecacie ?Nasze rowery.

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki rower polecicie do jazd typowo rekreacyjnych ? Sadła nie chce gubić na rowerze bo biegam i to mi wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo,bardzo dobre rowery!

 

Hmmm, mówisz ? Myślałem coś o crosie czy jak to tam sie pisze ;) ale ten co polecasz też zacny :) tylko hamulec tarcze wrzucić i jazda ;)

 

---------- Post added at 06:56 ---------- Previous post was at 06:54 ----------

 

Hehe, na tej stronce w specyfikacji nawet nie ma ile cali ma kolo :D albo już niedowidzę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
crosie czy jak to tam sie pisze

Marcin , bierz level a2 , w normalnych pieniążkach znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hamulec tarcze wrzucić i jazda

 

ja jestem zwolennikiem hamulcy tradycyjnych (jak przyhamuje to koło ma stanąć dęba a nie się ślizgać na tarczy ....a co do rowerów firmy "unibike" to na pewno rama i osprzęt jest lepszy od "kross" a to co znalazłem na rowerowym forum: Marka UNIBIKE cieszy się w Polsce opinią najlepszej i cenowo najatrakcyjniejszej. Rowery UNIBIKE w cenie do ok. 2 tys. zł są poza konkurencją.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez kiedys mialem brac unibajka, cenowo naprawde byl najlepsza okazja, ale rama jakas taka dziwna, dziwnie sie jedzilo po prostu. (zeby nie bylo, rame mialem pod swoj wzrost 19,5")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczi na Barlickiego masz full wybór Kross'ów, Kellysów i Merid a na Głównej są Unibaiki i mój Hercules, którego ci polecam.

... a gdzie ty biegasz? Po hangarze? Apropos, takie małe OT: palił się dzisiaj? :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuczi na Barlickiego masz full wybór Kross'ów, Kellysów i Merid a na Głównej są Unibaiki i mój Hercules, którego ci polecam.

 

Wiem, wiem ale w Tomaszowie juz nie mieszkam.....Jak będę przejazdem to wstąpię tam do sklepu :)

... a gdzie ty biegasz? Po hangarze? Apropos, takie małe OT: palił się dzisiaj?

 

 

Nie wiem, dawno mnie tam nie było ;) a biegałem po okolicznych lasach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez przypadek trafiłem na ten temacik i muszę przyznać , że zmusiliście mnie do mobilizacji (zanim kupiłem paska zdrowo śmigałem w sezonie).

Więc na dniach szykowanko mojego rowerq bo jeszcze trochę i będzie

[ame]

[/ame]

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kellysow nie polecam, sa w miare tanie i maja fajny wyglad, ale geometriaa ramy i jej wytrzymalosc to porazka, ilu ludzi znalem co je mieli, to wkurzali sie tylko. jak ktos ma kase niech zainwestuje w scotta albo felta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20110608799.jpg

 

 

 

Na zjeździe było trochę strachu ;)

Edytowane przez zdun_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie kilka dni temu zaliczyłem mały accident. Kobieta weszła mi na ścieżkę rowerową no i że nie było gdzie jej ominąć musiałem ostro hamować. Zaliczyłem fikołek przez kierownicę i przeorałem pół ścieżki rękoma i moją facjatą. Na moje nieszczęście była to ścieżka asfaltowa. Po wypadku udałem się do szpitala z bólem obu nadgarstków i głowy. W lewej ręce lekarz podejrzewał pęknięcie kości łódeczkowej co mnie lekko przeraziło ale na całe szczęście okazało się to nie prawdą bo leczenie takiego złamania trwa od 8 do nawet 24 tygodni. I tak właśnie na kilka dni mam zwolnienie z roweru :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem tez przygode, bo kobieta z wozkiem stwierdzila ze po co ma isc po w ch..j szerokim chodniku skoro moze isc po waskiej sciezce rowerowej... dodam ze sciezka nowa i na kostce brukowej byl piasek, wiec moje hamowanie na nic sie zdalo, ominiecie tez nie wchodzilo w gre, bo na takim piasku to jak na lodzie, wiec pozostalo bum na bok... ja opierdzielam ja a ona jeszcze cos z morda i ze to moja wina itd... to mowie na policje w takim razie dzwonie, prosze czekac, swiadkow duzo, bo ludzi pelno chodzi, to ona przeprosila juz tak na sile i oburzona poszla dalej, ale biodro i lokiec bolaly...;/ glupie babsko!

 

zdun_VW fajna sciezka tak w ogole:) tak 35-40 na godzine smigac sobie z gorki po niej, sama przyjemnosc pewnie:) u mnie pod zielona gora tez sa super sceizki i wzgorza do jazdy:)

Edytowane przez triku88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdun_VW[/url] fajna sciezka tak w ogole:) tak 35-40 na godzine smigac sobie z gorki po niej, sama przyjemnosc pewnie:) u mnie pod zielona gora tez sa super sceizki i wzgorza do jazdy:)

 

Ile :?::!::D

 

Ja tam na hamulcu zjeżdżałem. Nie mam roweru do szybkich zjazdów po takiej nawierzchni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ile?:P jak juz wjezdzasz w taki teren to przetestuj swojego bajka :P tylko pamietaj o dobrych hamulcach, bo jak nagle dziura bedzie czy kamien albo korzen, to zeby wyhamowac;p

 

Pjotrm rowerek fajny :) moja kuzynka ma chyba crossa trekinga swietnie sie jezdzi, ma ona amortyzowana sztyce! poszukaj i dokup, nie jest to drogie, a komfort jazdy nie do opisania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotruś ale to damska rama... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ile?:P jak juz wjezdzasz w taki teren to przetestuj swojego bajka :P tylko pamietaj o dobrych hamulcach, bo jak nagle dziura bedzie czy kamien albo korzen, to zeby wyhamowac;p

 

Jeżdżę bez kasku i ochraniaczy, więc pomimo tego że mam nowe hamulce nie zaryzykuje takiego zjazdu :D Poza tym, przedni amor już dobija, więc się zużył z lekka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amorka to sobie na dzien dobry zmien, bo masz z tego co widze taki cieniutki, to w teren w ogole sie nie nadaje, nawet lekki, kup sobie uzywanego suntora xcr np za okolo 100zl i poprawi Ci sie jakosc jazdy i go nie dobijesz. tylko szukaj olejowch.

I dla bezpieczenstwa pedaly stalowe, chyba ze masz, bo na tym zdjeciu wygladaja jakby byly z tworzywa. kosztuja 20-40zl, ae pewniej sie stopa trzyma i nie pekna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności