Skocz do zawartości
kom4r

zaślepka z b5 fl podejdzie do B5 '98??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Koledzy takie prozaiczne pytanie....

zgubiłem przy spotkaniu z krolikiem:P zaślepkę na hak holowniczy przód i teraz pytanie takie czy podejdą zaślepki/atrapy z B5 FL? czy maja zupelnie inny ksztalt?

Bo ktos do mojego B5 wmontował swiatla przeciwmgielne i nie chce z nich rezygnowac.

Poza tym czy to mozliwe ze B5 '98 mialo swiatla przeciwmgielne czy tylko wersja FL byla w nie wyposazona?

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuje za zainteresowanie i pomoc. Milej niedzieli:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaslepka jest inna a swiatła przeciwmgielne w B5 były w lampach a B5 fL w zderzaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde nie widzisz roznicy w tych kratkach?? przeciez to kazdy zauwazy ze kratki w b5 fl byly duzo wieksze niz w b5 przed fl.

 

jakbys kiedys potrzebowal kratek do b5 fl bez miejsca na halogeny to mam do sprzedania w bardzo dobrej cenie:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna zaślepka plastikowa z otworami na hologeny, do B5 FL kosztuje ok. 30 zł, bez żadnych zniżek :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja ostatnio kupowałem w InterCarsie za 17 :D. Tylko jest trochę czarniejsza. Ale się przybrudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy do B5 przed liftem są takie atrapy z miejscem od razu na przeciwmgielne? bo moj passat sprowadzony z włoch ma a wlasciwie zostala juz lampa tylko w jednej lewej atrapie bo prawa sie zgubila przy spotkaniu z królikiem. Poza tym jest cala instalacja oryginalna pociagnieta lacznie z przelacznikiem swiatel....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale czy do B5 przed liftem są takie atrapy z miejscem od razu na przeciwmgielne?

 

sa ale miejsce na halogeny jest w innym miejscu. tzn bardziej przesuniete do srodka auta. normlanie byly w lampach przednich ale jest kolega na forum ktory zrobil to w b5 przed fl

 

wpisz w wyszukiwarce "przednie halogeny do b5(3b)" tam jest spory watek o halogenach w twoim modelu:)

tu jest link do tego tematu:) http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=9526&highlight=halogeny

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności