Skocz do zawartości
cervandes

Nasze kolizje i wypadki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to czytam to zaczynam bać się wyjeżdżać na ulice :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oprócz tego były przypadki, że słupka nie zauważyłe, albo znaku, albo za daleko cofałem na parkingu wgniatając tablice. Taki już ze mnie szkodnik.

 

Jak to czytam to zaczynam bać się wyjeżdżać na ulice :lol

 

A co ja mam powiedzieć? Michał jest z Elbląga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co ja mam powiedzieć? Michał jest z Elbląga :D

 

Dobrze, że często go nie widuje na mieście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie nie miałem żadnych przygód i oby tak dalej, odpukać jest dobrze..

chociaż długo kierowcą nie jestem, bo dopiero 1,5roku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio jak wracałem z nad morza tir wyjechał jakieś pół metra na mój pas i musiałem uciekać na pobocze.Dwie alumki krzywe.Dodatkowy koszt w postaci zakupu dwóch stalówek z oponami żeby jakoś dojechać z Kąt Wrocławskich do Katowic.I teraz mam dwie stalówki w nadwyżce.Nio i kupe nerwów moich żony i młodego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

 

jak by coś

- BARDZO chętnie służę swoją pomocą.

 

POWODZENIA

 

Pozdrawiam

 

 

Z poważaniem

Remik K.

 

PS. A tak na marginesie OBY NIE BYŁA ona potrzebna.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC00228.jpg

aaa.jpg

 

Co tu dużo mówić:dupablada gościu transporterem w ostatnim momencie zaczął hamować bo chciał skręcić lecz mi już nie udało się wyhamować... Dostałem 6 pkt i 300zł i oczywiście poleciały zniżki:dolamam ale przez ten incydent stałem się szczęśliwym posiadaczem passata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jedna jak na razie (i oby więcej nie) kolizje drogową. Wina była po stronie babki która mi wyjechała z podporządkowanej na drogę z pierwszeństwem na której znajdowałem się ja.

 

Wszystko to działo się na moście, ja wyjeżdżając na niego widziałem jak polonez stał i czekaj na wyjazd z drogi po mojej lewej stronie. W tej samej chwili widzę jak zaczyna mi jechać w prost przed maskę. Pomimo ostrego hamowania, z prędkości 70km/h szybo się nie dało wyhamować na odcinku 3m także nastąpiło zderzenie.

 

dsc00117l.th.jpg dsc00118tvx.th.jpg dsc00119q.th.jpg

 

Uderzenie nastąpiło w tył poloneza którego obróciło i stoczył sie po drodze obok wału. Wina kierowniczki poldka, choć w gruncie rzeczy nie było pewności czy czasem nie prowadził jej mąż, który po całym zdarzeniu chodził strasznie poddenerwowany.

 

Po tym wszystkim stałem się posiadaczem aktualnego bolida. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z poważniejszych rzeczy to: przejechałem przez rondo (o czym już wszyscy pewnie wiedzą :rotfl: ) i potrąciłem sarnę. Sarna to ta z mojego avatara, przed potrąceniem zdarzyłem jeszcze wyjąć telefon i zrobić jej zdjęcie, tylko coś się krzywo uśmiechnęła, chyba zdziwiona była zaistniałą sytuacją :P

 

oba zdarzenia B4-rką :) która nadal dzielnie zapindala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przed potrąceniem zdarzyłem jeszcze wyjąć telefon i zrobić jej zdjęcie, tylko coś się krzywo uśmiechnęła, chyba zdziwiona była zaistniałą sytuacją

Po tym wytrzeszczu gałek ocznych sadze ze była lekko wystraszona ze jakieś B4 na nią szarżuje :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja też pewnego jesiennego wieczoru wybrałem się na polowanie Astrolotem i ustrzeliłem dwie sarenki :(

 

auto1.jpg

auto2.jpg

auto3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności