Skocz do zawartości
MłodyWilk22

Centralny zamek...CZy tak ma być???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak zamykam auto kluczykiem to zamykją sie wszytskie 4 drzwi, natomiast jak rugluje go siedząc w środku tym przyciskiem to tylnie drziw mi sie nie zamykają. Tak ma byc czy coś sie chrzani??

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

krancowka drzwi tylnych sie klania. Ja mam podobne bajery u sibie. poki sie zamyka z pilota to jest gites.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

No to Panowie jak macie takie problemy to oddajcie to do naprawy :)

Może to trochę kosztuje ale 100zł za drzwi to nie jest tak wiele jak trzeba to wszystko zdemontować naprawić i zmontować.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv
Może to trochę kosztuje ale 100zł za drzwi to nie jest tak wiele jak trzeba to wszystko zdemontować naprawić i zmontować.

 

Mowisz ze za stowe benda zdjemowac boczki i bawic sie w rozbieranie zamka wylutowywanie mikroprzelacznikow ? w miare optymistyczne :) jednak u mnie walniete sa przednie drzwi... prawe jak i lewe.... :( czyli ze 200...

o wariujacych rygielkach juz pisalem...brzeczek dziala jak mu sie zachce...,swiatelko od rygielka czasem tez zaswieci... no i ta lampka jak jest ciemno to musze powiedziec ze rownierz czasem swieci.... :krzeslem: dramat takie male cos a tyle robi halo...

 

hha wiesz co oferowal mi taki gosc elektrykowszystkospec ?

"no przewiercimy tu dziurke dzyndzla sie zamontuje kabelki sie przeciagnie i bendzie super swiecic" roziwazanie rodem z poldka :dobani::przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym sposobem to naprawić se moze poldki, syrenki ,maluchy i nyski :dobani::krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DonVasyl

Zimne luty!!! Mialem to samo caly dzien roboty i kupa nerwow:) bo ciezko bylo potem wszystko zlozyc ale teraz jest OK. W ASO chcieli 300zł, za 100zl :) moge sam to robic ludzia u mnie w miescie bo kupa paskow ma ten problem:) sporo roboty ale do zrobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv
Zimne luty!!

 

wlasnie jeszcze moze wystarczyc przeczyszczenie + poprawienie smarkow z cyny :rotfl:

Musze sie rozgladnac w okolicy co by byl fachowiec i np. przy sciaganiu boczkow nie wykrzywil mi wstawek oslaniajacych sruby lub nie powylamywal zatrzaskow :/ bo jedno zrobia drogie spieprza.... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie otoz ja mam podobny problem z tylnymi dzwiami od pasarzera .z pilota wszystko ok sie zamyka ,lecz kiedy ruszam samochodem to przy 20km wszystkie dzwi mi sie zamykaja ( takie zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem ) jednak owe dzwi sie nie zamykaja rygielek opada w dol lecz zaraz idzie do gory i robi sie to denerwujace szczegolnie w miescie w korkach bo tak co chwile slysze zamykanie i otwieranie tych dzwi i ,mam tylko z tymi dzwiami problem reszta jest ok poradzcie co moze byc i przyblizony koszt bo niechce mi sie samemu robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poradzcie co moze byc

Zamek do przeglądu pewnie masz w nim zimne luty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki gural tak podejrzewalem przeraza mnie to ze ten zamek bede musial rozbierac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo doraznie wyłącz przy pomocy vaga ryglowanie podczas jazdy. Nie bardzo rozumie to "przypadkowe otwarcie" :D jezeli chodzi o dzieci to lepiej chyba samemu ze srodka zamknąc a jak chodzi o nietrzezwych pasażerow to zebys nie wiem jak zabezpieczal i tak sobie poradzą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności