Skocz do zawartości
Gość darkvr6

Jak rozpoznać anglika?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja spotkałem się z przerobionym angolem który miał niemiecki brif i co się okazało, w Niemczech bez większych problemów można zarejestrować auto angielskie. Ma brif i niemieckie blachy, jedzie więc sobie taki polski handlarzyna kupuje to auto a potem przerabia u Zenka w stodole i sprzedaje jako rodowe auto z Niemiec od 60 letniego adwokata. Szukacie przykładów?? A proszę bardzo:

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=en&id=139284203&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&maxFirstRegistrationDate=2004-12-31&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&categories=Limousine&tabNumber=2

 

Rodowity Niemiec po matce Angielce i ojcu Irlandczyku

 

Więc pomimo że auto ma brif wcale nie znaczy że nie musisz być czujny bo to też może być przekładka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc pomimo że auto ma brif wcale nie znaczy że nie musisz być czujny bo to też może być przekładka.

 

Tylko ze po kodzie VIN wyjdzie gdzie miał fabrycznie kiere . Miałem kiedys auto z angli z kierą po lewej i to fabrycznie(CLIO z 92 roku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności