Skocz do zawartości
stifii

Fotki i filmy z V zlotu

Rekomendowane odpowiedzi

Adams wypisz sie .. ile mozna czytac o Twoich kaskaderskich wybrykach ?
No co ty "menela" na forum miało by nie być? :eek: Przecież polubiłem tę jego mordę i jego szaleńcze jazdy. :D Mam propozycję aby ze zdjęć, które ja posiadam zrobić fotoreportaż. Niektórzy widzieli moje wypociny ze spotów w dziale regionalnym. Może coś takiego zrobić w tym topiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ze zdjęć, które ja posiadam zrobić fotoreportaż

ja tez posiadam pare zdjec wiec w razie czego tez moge zrobic jakis fotoreportaz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez posiadam pare zdjec wiec w razie czego tez moge zrobic jakis fotoreportaz
To rób bo na adminów i ich album się nie doczekamy. A w razie co będziemy mieli i fotoreportaż i album. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też parę fotek mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta cała historia ze zdjęciami i filmem zaczyna mnie ….............(cenzura).

proszę o wyjaśnienie co jest nie tak z filmem?

 

---------- Post added at 11:27 ---------- Previous post was at 11:26 ----------

 

nie kumam, czemu się pilicie... kto chciał, to wrzucił fotki na galerię picassy i opublikował na forum. Jędruś zaproponował konsolidację, to nawrzucaliście 80GB danych i oczekujecie, że teraz ktoś w 10 minut z tego zrobi automatem galerię, którą się będzie dało normalnie oglądać...

 

Skąd ten pretensjonalny ton, pytam?

Edytowane przez marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrazie czego mam dużo fotek, większość udało mi się ściągnąć zanim serwer zablokowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę o wyjaśnienie co jest nie tak z filmem?
Nie no film mamy, i jest już oceniony. Foty też są tylko porozrzucane po różnych miejscach. Chodziło o obiecaną galerię. Marecek wiemy że jest tego sporo, wiemy że oprócz forum admini mają 10000000000 innych obowiązków. Ale chociażby dla zaspokojenia oczekiwań naszych i innych forumowiczów warto coś napisać dlaczego nie ma jeszcze obiecanej galerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że teraz ktoś w 10 minut z tego zrobi automatem galerię, którą się będzie dało normalnie oglądać...
nie kumam, czemu się pilicie...

 

10 minut-bez komentarza bo i po co,Ja myślę iż ponad dwa miechy ale cóż.

Marek pamiętam Cię ze Zlotu,prywatnie spoko z Ciebie gość,szacun,ale w tym temacie z fotkami brak Ci chyba obiektywizmu,czyżby wraz ze zmianą koloru na niebieski aż tak rosła tolerancja?.Zreesztą to Moja ostatnia wypowiedź w tym temacie gdyż nie będę deliberować o niczym.pozdr.

Co do filmu to Moja wina,oglądałem i jest :dobrze - sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut-bez komentarza bo i po co,Ja myślę iż ponad dwa miechy ale cóż.

 

To już 3 miesiące od zlotu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

admini się nie wypowiadają.. może dostali bana, albo mają zapalenie chytrości, tudzież padaczkę lewej powieki :D

może trochę wyrozumiałości to dopiero 3 miesiące! na filmy z niektórych zlotów czekamy po kilka lat! :D

aha... jako doświadczony forumowiczu zlotowicz powiem wam że za 9 miesięcy temat ucichnie i nie będzie już takiego parcia na te zdjęcia... zacznie się parcie o zdjęcia z VI og-pol :D tak więc CIERPLIWOŚCI!!

 

Marecki pryku jeden! z tym 10 min to chyba chciałeś jakiś sabotaż zrobić :D zdaje sobie sprawę że większość yntelygentnych stworzeń powrzucało nie przebrane foty(rozmazane, zdublowane, bez sensowne i zakazane) wiem że to dożo roboty ale skoro się tak przeciąga ten album, trzeba po prostu udostępnić serwer i niech sobie ssa kto chce te 80 giga, pewnie mało kto się podejmie, ale jadaczki się zamkną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyżby wraz ze zmianą koloru na niebieski aż tak rosła tolerancja?

 

właśnie, ledwo co po zlocie otrzymał "niebieski" (ciekawe za co :P )i już myśli że jest nieomylny... nicpoń jeden no :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie, ledwo co po zlocie otrzymał "niebieski" (ciekawe za co :P )i już myśli że jest nieomylny... nicpoń jeden no :D

 

tylko po którym zlocie? bo mnie się wydaję że tą fuchę to Marecek ma już ho hooo... i jeszcze dłużej, może nie miał koloru nie wiem na to nie zwracałem uwagi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dłużej, może nie miał koloru nie wiem na to nie zwracałem uwagi
Gajdek za to ty na ogólnopolskim miałeś kolorek. :D Czerwony. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko po którym zlocie? bo mnie się wydaję że tą fuchę to Marecek ma już ho hooo... i jeszcze dłużej, może nie miał koloru nie wiem na to nie zwracałem uwagi

 

moją wypowiedź trzeba traktować jako... prowokację :bleble Aha, nie dość że jest niebieski to jeszcze ma dostęp do naszych haseł :kijemgo :lol2

 

dobra koniec z OT, dawać galerię. Tłum wrócił z obrony krzyża i się domaga galerii!! :placzka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch
nie kumam, czemu się pilicie... kto chciał, to wrzucił fotki na galerię picassy i opublikował na forum. Jędruś zaproponował konsolidację, to nawrzucaliście 80GB danych i oczekujecie, że teraz ktoś w 10 minut z tego zrobi automatem galerię, którą się będzie dało normalnie oglądać...

 

Skąd ten pretensjonalny ton, pytam?

 

... Każdy ma swoje życie prywatne masz rację no ale niektórzy deklarują pomoc przy tym np. Ja :) No ale pewnie jestem za młodym stażem i też dlatego nikt nie chce mi powierzyć tego zadania. A przecież te zdijęcia to kwestia jak dla mnie tygodnia czasu i galeria jest bez żadnej cenzury bo przecież nie oto chodzi :)

A oto aby było co powspominać i polepszyć sobie humor :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
galeria jest bez żadnej cenzury bo przecież nie oto chodzi

A oto aby było co powspominać i polepszyć sobie humor

Nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz :piwo:"To nie są leszcze Stefan" :rotfl:

 

[ame]

[/ame]

 

Pozdrowionka :provw:

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha, nie dość że jest niebieski to jeszcze ma dostęp do naszych haseł
Taaaak qtwa to ja siem wypisujem s tego forum. :P
Tłum wrócił z obrony krzyża i się domaga galerii!!
Adams kcemy kszyrza. :rotfl:
"To nie są leszcze Stefan"
Młody narybek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch
Nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz

 

... najlepiej nic nie robić jak widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórca Hymnu zlotowego był w Mam Talent i Hymn śpiewał:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twórca Hymnu zlotowego był w Mam Talent i Hymn śpiewał
Ale jaką plamę dał :D Fałszował gorzej niż kot Adamsa :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności