Skocz do zawartości
TrojkaT

Karcher i passat b6

Rekomendowane odpowiedzi

na 100% bylo malowane i powierzchnia zostala zle oczyszczona ... malo profesjonalny zaklad ...

ja czyszcze swoje autko myjka cisnieniowa - bywa ze z odleglosci 5cm (jak kupy po ptakachac trzeba zmyc) i nic sie nie dzieje ;) a myje cycuszka juz drugi rok ;)

 

Ja mam podobna sytuacje przy drzwiach ze lakier wierzchni zlazi .. ale to ewidentna wina malujacego :)

 

pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Karcher 3.90 i pisze w instrukcji żeby 30 cm od lakieru i opon kierować strumień a w przypadku dysz rotacyjnych jest jeszcze więcej. Sam osobiście rotacyjną w swoim poprzednim Seacie wymyłem lakier do podkładu. Tak , że z tym cięciem skóry nie jest to wcale wymyślony wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja dyszy rotacyjnej używam tylko do felg, do lakieru tylko dysza strumieniowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie naprawde polecam trzymac te 20-25cm od lakieru, opon i felg tez. Miesiac temu widzialem skutki mycia felg dysza rotacyjna. Oryginalne fele w q7 zaczely sie luszczyc. Muchy, ptasie odchody i drobinki smoly traktujcie chemia i dokladnie splukujcie. Czy samochod nowy, czy bity i malowany. Na VW klar najslabiej wychodzi fabrycznie w niebieskich i czerwonych, przynajmniej w Lodzi najwiecej problemow zglaszaja uzytkownicy. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to waz i gabka szampon z woskiem i do wiadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy ale ja dyszy rotacyjnej używam tylko do felg, do lakieru tylko dysza strumieniowa.

 

A ja właśnie dzisiaj zacząłem szukać na alle dyszy rotacyjnej do mycia auta...

Chyba więc odpuszczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te lusterka miałeś na pewno malowane i lakier bezbarwy obpadł ale myjka mu tylko pomogła bo tak jest jak lakiernik przesadzi z utwardzaczem lakier po czsie ma mikropekniecia i sie pierzy widzialem takie przypadki , po myjce to by ci odpadl razem z baza (kolorem) do podkladu . teraz to zmatować papierem 2000 i pomalować bezbarwnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysza rotacyjna nie nadaje się do mycia auta osobowego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, tez mialem zle wspomnienia z kerchera. tez odprysla mi farba z zderzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myję rotacyjna dyszą auto (karcher 7.91) i nic nie schodzi trzeba tylko zachować rozsądna odległość około 20-30 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo w poprzednim samochodzie na zderzaku, ale zderzak był malowany po obtarciu. Myślę że na 100% lusterko było malowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam karchera 5.80, myję również dyszą rotacyjną i nic złego się nie dzieje.

Takie ślady po myjce na lusterku mówi nam o powtórnym jego malowaniu, było może wcześniej ukradzione, ktoś dokupił w innym kolorze i przemalował albo jeszcze raz malowane w tym samym kolorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności