Skocz do zawartości
danieldyla

Tempomat dziwny przypadek.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukałem trochę na forum o problemach z tempomatem i niestety lipa ... takiego jak ja nikt nie miał. Posiadam oryginalny tempomat (tylko ze nie z napisami ON, SET itd, tylko te po szwabsku, EIN AUS ) jadąc sobie pomyślałem jak to urządzenie włączyć, analogicznie przesuwam suwak na pozycję EIN i co ? gasną światła i włącza się klakson? Nie zależne jest to od prędkości ani od obrotów, nawet na postoju tak się dzieje. Przesuwam suwak w inne pozycje naciskam ten boczny przycisk i nic, żadnych kontrolek, żadnej reakcji. jak go diagnozowałem vag'iem to niby wszystko było ok. Co może być tego przyczyną, głupio jest mieć coś w aucie co nie chodzi. thx za odp. pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to diagnozowałeś VAGiem?

Myślę, że masz tylko manetkę, z której poprzedni właściciel zrobił sobie immo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ogolnie na naklejce czy tempo bylo w wyposazeniu Twojego paska, jezeli niemasz ladnego fejka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1BA: standard suspension/shock absorption

0YE: waga category ty� axle waga range 5

0JJ: waga category front axle waga range 9

1ZC: tarcze hamulcowe, front (Geomet D)

8RE: 4 g�o�niki (pasywne)

8GL: alternator 120A

8AC: radio 'beta'

QG2: olie voor pompverstuivers (PD) TDI

8TC: tylne �wiat�o przeciwmgielne dla ruchu prawostronnego

3S2: black roof rails

T4N: wyposa�enie dla silnika 038.A

5SL: lewe boczne lusterko: non-spherical

5RQ: prawe boczne lusterko: convex

1MY: kierownica z poduszk� powietrzn�

1G2: steel dojazd�wka z original wyposa�enie opony

1AT: electronic stabilization program (ESP)

Q2L: standardowe przednie fotele z cover on backrest (scuff guard)

M3L: 4-cyl. turbo silnik diesla 1.9 L/85 kW TDI z pump-jet injection system kod silnikowy T4N/TD0

J1R: akumulator420 A (82 Ah)

H6S: opony 195/65 R 15 V

G0K: 6-biegowa r�czna skrzynia

C0V: stalowe ko�a 6J x 15 offset 45 (5-otwor�w)

B0A: grupa cz�ci bez country-specific design requirement

X0A: kraj sprzeda�y auta Germany

mam takie kody wyposażenia, ale tam nie ma wszystkiego, np: ori xenon, grzanie tyłka, webasto itd możliwe że wszystko by było dokładane ? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na taxówkarski alarm antynapadowy. Ponoć bardzo popularne zastosowanie manetki tempomatu w taxi.

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze kolega pisze, antynapadowy alarm montowany w wersjach taksówkowych. jeśli dobrze widzę kolego to masz taxi, lampki od podświetlenia wnętrza z tyłu masz inne. patrzałem w twoim temacie.

Edytowane przez golab21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lampki od podświetlenia wnętrza z tyłu masz inne

lampki normalne, mają blaszane obudowy do zamocowania pionowej siatki rolety bagażnika przy złożonych siedzeniach, też takie mam, z taxi nic wspólnego to nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak by to była wersja taxi to miał bym koło radia chyba ten przycisk do oświetlenia auta co nie ? a czemu miał by ten alarm służyć? nie wiem czy to ma jakiś z tym związek ale posiadam w aucie takie coś jdv1276628309u.jpg cqs1276628309c.jpg

(było to w temacie "co to za część" i też koledzy się wypowiadali ze to ma związek z alarmem) hmm czy jest możliwość "przerobienia" tej manetki aby działało to jako tempomat ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie taxi to może ktoś sobie zażyczył taki alarm, ten guzik pod nogą to pewnie po to aby go niepostrzeżenie uruchomić. a do tempomatu dokupić wiązkę, podłączyć i powinno hulać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności