Skocz do zawartości
Zenek

dziwna praca silnika brak błędów

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za foto, powiem szczerze , że mnie trochę zmartwiłeś tym widokiem, być może jeszcze hydraulika na pompkach niedomaga,

ale jak sie nie otworzy i nie sprawdzi to można gdybać.

chciałem jeszcze zauważyć że jednak masz tak jak w opisie silnik 1,9 w 2.0 może być inaczej.

napisz przebieg swojej gabloty, u mnie jak na razie jest przeszło 200.000

 

podro

 

głowica padła przy 194tkm.

pzdr

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo co u ciebie, ale u mnie początek uszkodzeń także narazie szklani i wałek, mam nadzieje że to koniec

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Oby skończyło się na tym, co masz do zrobienia.

Nie szczędź kasy na części, bo później odbije się czkawką jak u mnie. Bierz nowe części ( nie koniecznie z ASO) a nie używki, bo ja tak właśnie zrobiłem i później kolejne problemy wyskoczyły, ale to długa historia...

Pozdrawiam i powodzenia

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć. pomocy może ktoś miał podobny problem..pasek b6 2007.2.0d,wczasie jazdy słyszałem delikatny chałas z silnika,potem auto staneło zapaliła się kontrolka oleju ,silnik zgasł.poponownym odpaleniu i podłączeniu vaga żadnych problemów z elektroniką ale....coś w silniku bardzo tłucze i z rury leci biały dym .kolega podpioł komp i pokazało na 1 2 3 cylindrze 96 procent na 4 minus 5 procent co to ,jeśli macie jakieśpodejżenia proszę o info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć. pomocy może ktoś miał podobny problem..pasek b6 2007.2.0d,wczasie jazdy słyszałem delikatny chałas z silnika,potem auto staneło zapaliła się kontrolka oleju ,silnik zgasł.poponownym odpaleniu i podłączeniu vaga żadnych problemów z elektroniką ale....coś w silniku bardzo tłucze i z rury leci biały dym .kolega podpioł komp i pokazało na 1 2 3 cylindrze 96 procent na 4 minus 5 procent co to ,jeśli macie jakieśpodejżenia proszę o info

 

stawiam na turbo przepala olej, w drugiej kolejności pompa oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności