Skocz do zawartości
darekhero

Ustawienie początkowe wtrysku VAG 4.9 I 2.5 PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy w vagu polskim usb 4.9 i 2.5 mogę zobaczyć kont wtrysku i ewentualnie go zmienić? A jaki powinien być tak w ogóle?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kont ?? chyba kąt :D ale to mało istotne :D więc chyba w polskim vag'u się nie da (ja nie znalazłem) weź sobie vag com 3.11 tu masz linka dotyczącego kąta wtrysku, jest video porada. zapożyczony link z vwgolf.pl http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=142235

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od siebie dodam, że najwygodniej jest w dwie osoby robić. luzujesz śruby znajdujące się za kółkiem zębatym, mocujące pompę. zabierasz łapki, a kolega odpala auto. Sprawdza na VAGu jaki jest kąt wtrysku i o ile wymaga korekty. Wtedy ty luzujesz (ale nie odkręcasz!, tylko luzujesz) górną śrubę i delikatnie, przez kawałek drewna młoteczkiem nastawiasz pompę. KOlega w tym samym czasie obserwuje co się dzieje na VAGu i mówi czy dobrze, czy źle i w którą stronę. Jak trafisz z odpowiednią wartością - dokręcasz górną śrubę, kolega gasi silnik, a ty dokręcasz pozostałe pod kółkiem zębatym dwie śruby. Robota o tyle upierdliwa, że trzeba dobrze kółko ustawić - żeby otwory w nim znalazły się nad śrubami. W pojedynkę gasząc i odpalając silnik to można się pochlastać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam teraz vaga-com 409.1 i gdzie tam jest pokazany kąt wtrysku?

Jak wszedłem na tdi-timing to mam tylko trzy kolorowe kreski i tyle, wybiorę silnik jaki mam i dalej nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności