Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś pisałem na forum o innej, podobnej firmie. Bodajże o tej http://www.car-spa.pl/index_carspa.php Poszukaj mojego postu ;) były tam ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kosmetykaaut.pl był (jest) taki temat ... krótko go podsumowując odpuść sobie Diamondbrite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na kosmetykaaut.pl był (jest) taki temat ... krótko go podsumowując odpuść sobie Diamondbrite

to jest diamontmagia..

a na kosmetyce był taki temat, gdzie ostro pojechano po gościach zajmujących się tym niby diamont...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechali bo nie jest w porządku oszukiwać ludzi ... ogólnie korektę lakieru podobno robią dobrą ... tylko po co gadać głupoty o 6 letniej gwarancji super wytrzymałości itp ...

 

:) to się nazywa ochrona lakieru ... :P

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa ochrona lakieru ...

to akurat dobre:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

szukam opinii na temat produktów Diamondbrite

 

zastanawiam się nad korzystaniem z usługi http://ochronalakieru.pl/

 

korzystał ktoś już z tych produktów lub usługi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierz inny zakład, lepsza jest np powłoka quartz :) i również polecam lekturę na kosmetykaaut.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam zakład w lubelskim Lublin Puławy i okolice

 

może ktoś zna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było wejść w Lubelskie i tam polecane usługi, Firma Primus zajmuję się detalingiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystał ktoś z usług firmy Primus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walldi korzystał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z szanownych forumowiczów korzystał z usług Diamontbride w Tychach bo chciałem na wiosne wypolerować mój bolid:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już na tym forum widziałem w jakimś wątku reklamujące się firmy. O ile pamiętam jedna z firm prezentując "prosiaka" przed i po zabiegu zastosowała tak intensywną odnowę i ochronę lakieru że nawet było to widać po siatce ogrodzeniowej i liściach na drzewach.

Także radził bym z przymrużeniem oka patrzeć na to. Takie same efekty da się uzyskać nie stosując tej ich magii. W naszych warunkach atmosferycznych i tak na niewiele się zdaję ta dość wytrzymałość usługi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Także radził bym z przymrużeniem oka patrzeć na to. Takie same efekty da się uzyskać nie stosując tej ich magii. W naszych warunkach atmosferycznych i tak na niewiele się zdaję ta dość wytrzymałość usługi

Oczywiście że masz racje Paweł ale ja nieoddam auta jakiemuś partaczowi dlatego szukam sprawdzonych osób:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akże radził bym z przymrużeniem oka patrzeć na to. Takie same efekty da się uzyskać nie stosując tej ich magii. W naszych warunkach atmosferycznych i tak na niewiele się zdaję ta dość wytrzymałość usługi

dokładnie, też widać liście na lakierze, a auto potraktowałem tylko zestawem cleaner + sealant

[ATTACH=CONFIG]73921[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że masz racje Paweł ale ja nieoddam auta jakiemuś partaczowi dlatego szukam sprawdzonych osób:fajny

 

Jak masz garaż to daj cynk na PW możemy coś po modzić razem z tym Twoim lakierem. Jakąś polerke mam wiec jakieś środki zakup (Kup 3 M z zieloną nakrętką) to powalczymy w jakiś dzień.

 

---------- Dodano o 15:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:58 ----------

 

dokładnie, też widać liście na lakierze, a auto potraktowałem tylko zestawem cleaner + sealant

[ATTACH=CONFIG]73921[/ATTACH]

 

 

Tylko ja widziałem takich speców co robili to fotoszopem tak że nawet liście były żywsze. A potem fotka na forum że niby to cuda robią

Edytowane przez pawel1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja widziałem takich speców co robili to fotoszopem tak że nawet liście były żywsze. Apotem fotka na forum że niby to cuda robią

za szybko przeczytałem Twój poprzedni post:) to fakt czasem firmy lubią sobie pomagać, aby jeszcze bardziej podkreślić ich magiczną ochronę lakieru:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności