Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

to co moze jakis spocik w polowie maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Prawdopodobnie 6-go maja-niedziela, szykuje się wyprawa na rybki z Dungarvan, Co.Waterford.

Pytanie moje brzmi.Czy byłby ktoś chętny na na taki adventure,bo jak na razie jestem ja, "paweliewelina" i chyba "golab21".

Jeśli by się ktoś pisał,a mozna by było to potraktować jako jedno z naszych spotkań,to proszę pisać na pw lub tu na forum.

Pozdro Piotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.co prawda nie interesuje sie wedkarstwem ale moge sie spotkac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Marcino.Wiedziałem,że na Ciebie mozna liczyć. A poza tym,to Paweł też się nie interesował, a zapytaj go teraz.

Ja w zeszłą niedzielę miałem tyle ryb, że samych filetów zrobiłem ponad 15 kilo ! A po ile są tu ryby,chyba każdy wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem je jest organizowany kuter, a jak sprawa ze sprzetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzęt pewnie dla tych,którzy nie mają będzie na kutrze,o ile się nie mylę,kosztuje to 10 jurków extra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile za kuter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z gościem z kutra i tak...... Potrzebne jest 9 osób,koszt 50 od głowy + ewentualnie 10 extra za wędkę i wolne ma nie 6-go,tylko 5-go maja (sobota)

Edytowane przez gdańszczanin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja odpadam bo pracuje w sobote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niestety, ale z rybek chyba nic nie wyjdzie teraz,bo są problemy z kutrem, ale wydaje mi się,że mozna by zrobić jakiegoś spota w to miejsce. Myślę,że mozna by obrać dwie daty. 6 maja lub 20 maja, oczywiście pod wodospadem Powerscourt Waterfall.

Piszcie co o tym myślicie.

Pozdro Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze dam rade tez chyba ze cos sie zmieni.20 to urodziny u mojego kuzyna ale mysle ze zrobi w sobote.tak wiec niedziela jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja również będę jak zawsze. Oby pora deszczowa minęła. Piotruś, a ty włoszczyzną przejedziesz czy czarny już będzie na chodzie? Można by tak spróbować na wodospadzie porzucać woblerka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi 20 niebardzo bede pracowal w niedziele moze tydzien wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja również będę jak zawsze. Oby pora deszczowa minęła. Piotruś, a ty włoszczyzną przejedziesz czy czarny już będzie na chodzie? Można by tak spróbować na wodospadzie porzucać woblerka

Nie,no jasne że "czarnuchem". Już śmiga aż miło. Włoszczyzną,to bym się raczej wstydził,hehe. Nawet jakby co,to tak bym zmanipulował,żeby był juz po naprawie,ale na szczęście jest ok !

Będzie to ostatnia szansa,żeby zobaczyć "czarnucha" w takiej formie przed transformacją jeszcze,hehe. Bo następnym razem będę już "poturbowany",hehe.

A tym woblerkiem,to nawet nie wiem,gdzie niby chciałbyś rzucić ? Tam się na dobrą sprawę nigdzie nie da.

Myślę,że wobec tego zrobimy 20 maja,bo i pogoda powinna się robić coraz lepsza.

p.s. Paweł,a może po spotkaniu byśmy podjechali na makrelkę ? Może już by się coś działo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paweł,a może po spotkaniu byśmy podjechali na makrelkę ? Może już by się coś działo ?

 

Zobaczyć na chwilę zawsze można. Zobaczymy jaka pogoda będzie. Coś na foki przygotuj :505:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo elo na spot to sie pisze ale nie wiem jak tam z wolnym bede mial bo sami wiecie jak jest pozdro dla kumatych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie muglby byc w sobote bo w niedziele do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę Panowie,że znowu chyba pokaże się tylko stara gwardia. Jeśli ktoś ma w planach zawitać na spotkanie,to niech się dopisze żebyśmy wiedzieli na kogo można liczyć.

- gdańszczanin

- golab21

- paweliewelina

- marpol

- bartusik ?

-

-

-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę las rąk. Hehe. :dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- gdańszczanin

- golab21

- paweliewelina

- marpol

- bartusik ?

- rosiek

ale to tak na 70%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności