Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

panowie a moze ktos z was ma ochote wpasc w ten weekend na zlot urodzinowy vagclubislands? wszelkie nowe osoby mile widziane wiec w imieniu klubu serdecznie zapraszam! wynajelismy domek w banna beach co.kerry http://www.windrushouse.net/ wiec istnieje mozliwosc noclegu,impreza typowo integracyjna,czyli morze alkoholu i sami klubowicze bez osob towarzyszacych,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , panowie szukam dobrego klucznika żeby dociąć grot - kluczyk scyzoryk- może znacie kogoś godnego polecenia

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nass road w (dublinie) to robia na przeciw iveco.nie wiem czy sa dobrzy ale po reklamie widac ze robia do roznych sam kluczyki.za m50 jak jedziesz do centrum.

Edytowane przez marpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na nass road w (dublinie) to robia na przeciw iveco.nie wiem czy sa dobrzy ale po reklamie widac ze robia do roznych sam kluczyki.

 

To jest po prawej stronie , jak się jedzie do centrum ? Przed m 50 czy za ? , sorki ale nie jestem z dublina i nie kojarzę za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze by tak jakis spocik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja chyba juz nie dam rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można zrobić taki mały gdzieś w Dublinie na parkingu będę przelotem w niedziele okolice Ikei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam blisko to moze sie zjawie nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę po południu pewnie kolo 14

jak bedziesz mial ochote to dzwon 851295292

Edytowane przez aro76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako ze kupilem nowe auto, wysprzedaje garty z mojej c5, zostal mi juz tylko air

takze jakby ktos byl chetny to pisac

http://www.adverts.ie/car-parts-accessories/air-ride-suspension-audi-a6-vw-passat-skoda/2356569

cena do negocjacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać!

 

Panowie i Panie, dodajemy zdjęcia do galerii ==>http://vw-passat.pl/galeria/26/zagraniczne

Prosze pisać pw jaki folder chcecie żeby Wam utwożyć, tak żeby nie wszystkie zdjęcia od każdego były w jednym folderze.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...mój stary nick Tomek27 obecnie Tomson1980

Od dwóch tygodni jestem posiadaczem Paska 01 130KM.Moje poprzednie autko szlag trafił - > http://forum.vw-passat.pl/threads/127023-99-Passat-AHU-nie-pojechal-dzis-rano-analiza-logow

Mieszkam w Droghedzie, i jak uporam się z problemami z obecnym autkiem to możemy się gdzieś spiknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja mieszkam w centrum ... więc daleko od Ciebie ale około 20-go będę jechał do belfastu więc zobaczymy może będzie czas na mały spocik . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to klops...auto przestało jeździć. Diagnoza złamany wtrysk. Czy ktoś ma jakiś na zbyciu?Albo wie gdzie w okolicach można kupić regenerowany, używkę albo oddać do regeneracji? Czy ktoś zajmuje się takimi rzeczami tutaj w Irlandii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to klops...auto przestało jeździć. Diagnoza złamany wtrysk. Czy ktoś ma jakiś na zbyciu?Albo wie gdzie w okolicach można kupić regenerowany, używkę albo oddać do regeneracji? Czy ktoś zajmuje się takimi rzeczami tutaj w Irlandii?

 

a w jakiej okolicy mieszkasz to możne kumpel ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogheda , Louth...ale w obecnej sytuacji mogę podjechać autobusem w każde miejsce w Irlandii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drogheda , Louth...ale w obecnej sytuacji mogę podjechać autobusem w każde miejsce w Irlandii

najprędzej to ci pomorze kolega golab21 znajdziesz go w moich znajomych w moim profilu najlepiej jak wyślesz do niego PW albo maila ,bo mieszka w tej samej miejscowości co ty no i handluje częściami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.Dzięki Arek, wysłałem maila. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Póki co znalazłem kilka na ebayu, ale nie ma szans aby doszło przed Nowym Rokiem:( Teściu przyjechał na święta i wychodzi, że będziemy w domu siedzieć:/ A milo by było z dzieciakami na plażę wyskoczyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oby się wszystkim wiodło na tej wysepce . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i dużo zdrówka w 2013 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności