Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę,że wszyscy się bardzo "interesują" tym co się tutaj dzieje.Większość często "krzyczy",kiedy robimy jakieś spotkania,a później i tak przyjeżdżają ci sami.Dodatkowo jak widzę,zbytniego zainteresowania naszym działem nie ma.Czy wszyscy faktycznie są tacy zapracowani,żeby słowa nie napisać do innych.

Oj źle się dzieje Panowie,a szkoda,bo ludzie którzy pojawiają się na spotach fajni,i można by zorganizować naprawdę fajną grupę.No cóż.Wolna wola każdego.Dobrze,że znalazło się chociaż tych kilka osób.

Pozdrawiam Piotr

 

Witam jeśli o mnie chodzi to pasowała mi niedziela ale .... nie długo chyba zamkną hotel gdzie pracuję wiec będę miał więcej czasu :dolamam , a co do forum , wysłałem kilka privów ale nikt nie odp a dotyczyło samochodów itd . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie/Panowie.Posiadam kilka czesci od passata z 99r,posiadal 1.6 motor,ale "klęknął".Dokupilem mu czesci,ale w międzyczasie sprzedalem i pozostaly mi:kpl. glowica z nowymi zaworami+prowadzenie zaworów+wymienione gumeczki uszczelniające.Jest po szlifie,jest kompletna,uzbrojona.Jezeli ktoś potrzebuje wymienić,to się polecam.

Do tego posiadam pasek rozrzadu+pompa wodna,szpilki do glowicy,termostat.Wszystko do remontu silnika...oprócz uszczelki pod glowice.

Zapraszam.North co.Dublin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Panowie,mam pytanie.Czy byliby jacyś chętni na jakiś spot jeszcze w tym roku,czy kończymy sezon?

Ewentualny termin nie określony.Po prostu na razie tylko chciałem się zorientować,czy miałoby to sens.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety juz nie dam rady w tym roku tak jak mowilem na ostatnim spocie.za dwa tyg jade do polski i wracam jakos w lutym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tobą Paweł,to spotykam się na bieżąco,hehe,ale tu chodzi o to żeby pojawiły się jakieś nowe twarze.Coś mi się jednak wydaje,że chyba trzeba będzie to faktycznie ograniczyć do jakichś prywat,bo ciągłe bicie piany tutaj nie ma sensu.Ja rozumiem,że ludzie pracują,wyjeżdżają, i takie tam,ale po co wtedy zbędne pytania "kiedy robimy kolejny spot" jak i tak nikt się nie pojawia? Panowie,ogarnijcie się i zdecydujcie,czy mamy tu zrobić jakąś grupę czy nie? Mi generalnie wystarcza,to co jest teraz,więc jeśli nie,to dla mnie problemu nie ma.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie kupilem jakies dwa miechy tarcze hamulcowe przod i sie troszki pokrzywily.tak ze 100k/mh jak sie hamuje jest ok ale 130 i wiecej jest hard core.bylem w sklepie a pan mowi zebym przywiozl to wysla do fabryki a ja ze jak bede hamowal a on no musze kupic drugi komplet.nie mowilem ze jest wiecej koniow bo wiadomo co by bylo i przypuszczam co bedzie jak wroca moje z fabryki.pewnie chamowanie w wodzie itp.tarcze to quality parts jak dobrze pamietam pan zapewnial ze beda ok bo co mial innego powiedziec.dziwne czasy ida.mowisz ze chcesz cos dobrego i dostaniesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie zaostro chamowales zanim sie ulorzyly, nielepiej zamowic z polski albo moze ktos przywiesc ci jak bedzie w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie jest jak mowisz.nie dlugo bede w pl to cos kupie.mysle o ebc nacinana i nawiercane.powinny byc ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaprosić wszystkich chętnych, do rejestrowania się na nowym forum na zielonej wyspie,a konkretnie "VAG Club Islands".

http://audiclubislands.org/forum/index.php

W związku z tym,że od jakiegoś czasu, w naszym dziale zapanował totalny marazm,postanowiłem się przyłączyć do nowego clubu,który to powstał na bazie Audi Club Islands. Chłopaki postanowili połaczyć wszystkie marki z grupy VAG, i tak właśnie powstał VAG Club Islands.Muszę powiedzieć,że w przeciwieństwie do nas,chłopaki są naprawdę fajnie zorganizowani,sam byłem na jednym z ich spotkań na paint ballu.

Nie namawiam nikogo absolutnie do zdrady,a jedynie do spróbowania czegoś nowego.

W ostatni weekend listopada robią np spota w Galway.

p.s. Ja ,golab21,i aro76 już tam jesteśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc jak by ktos mial ochote to zapraszam na trwajace trzy dni w Kilkenny Motor show 25-27 Listopada

http://kilkennymotorshow.com/

wspulrzedne do dojazdu 52.649514,-7.212127

Edytowane przez aro76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopak, chłopak !!!

Panowie 17.11.2011 o godz. 15:38 urodził się mój syn Hubert. 3 tygodnie przed czasem, ale jest zajebisty. Wszystko O.K.

Zapamietajcie tą date bo będą uczyć o niej w szkole :D

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje byku!!! Wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki.Czekamy teraz na termin pępkowego.:dobrze

Edytowane przez gdańszczanin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje syna !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Rosiek wszystkiego najlepszego dla calej rodzinki jak Piotrek napisal czekamy na date pepkowego pozdrooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LAGUNART

Gratulacje i pozdro dla całej rodzinki :D

Edytowane przez LAGUNART

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla całej rodzinki. Oby się Hubert chował w zdrowiu :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Graty Rosiek i witaj w klubie tatusiów hi hi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i pozdrowienia dla całej rodzinki :562:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopak, chłopak !!!

Panowie 17.11.2011 o godz. 15:38 urodził się mój syn Hubert. 3 tygodnie przed czasem, ale jest zajebisty. Wszystko O.K.

Zapamietajcie tą date bo będą uczyć o niej w szkole :D

 

POZDRAWIAM

 

Wszystkiego naj dla Was , i witamy w gronie tatusiów , pozdrawiamy :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności