Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No Marcin,powiem Ci że zrobiłeś kawał dobrej roboty i nie musisz żałować ani jednego wydanego zeta. Fele powalają na łopaty,a i z tymi obrysami nie aż tak źle. Nawet Ci powiem,że i te ledy z przodu nie wyglądają teraz źle.Super,naprawdę gicio.Rośnie mi poważny konkurent,hehe. Jacek "bartusik" ma dobrego Polaka od przyciemniania szyb,może warto by co nie co i z tym zrobić ?

Pozdrowionka i do zobaczyska.Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie koszta przyciemnienia jak mozna zapytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. Wracając do tematu obrysów,to rozmawiał tu z kilkoma chłopakami i niestety tak to wygląda. Jedni robią tak jak jest, inni natomiast kupują tylko przód,a tył wycinają. Ja chyba mam to w dupie i też kupie gotowce.

 

---------- Dodano o 22:36 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:35 ----------

 

a jakie koszta przyciemnienia jak mozna zapytac

 

napisz do jacka,to Ci poda numer do tego gostka i się dowiesz,bo ja już nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marpol - kawał dobrej roboty, autko się pięknie prezentuje. Prosi się tylko o dystanse ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to nie da się pojechać wspólnie?

proponowalem zebysmy sie gdzies ustawili i jechali wspolnie, ale najwdoczniej nie chca co niektorzy tutaj

widze ze ze zlotami tez macie problem, bo ciezko sie wam ustawic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez gdańszczanin Zobacz posta

1. gdańszczanin + paweliewelina - niedziela

2. golab21 - niedziela

3. robi0543 - niedziela

4. pabloo - niedziela

5. marpol - niedziela

6. kristofero1 - niedziela

7.

Generalnie,to raczej spotkamy się,albo w Droghedzie albo w Dundalk i stamtąd ruszymy razem. Kwestia szczegółów,ale jest jeszcze czas więc się dogadamy.

Generalnie,to widzisz Rafał,że może nie tyle co u Was,ale kilka samochodów będzie.

Kwestia spotkania też została poruszona,ale ze względu na czas jeszcze nie dograna.

U Was na forum,ja osobiście zapytałem,czy Ci którzy będą jechać w niedzielę zamierzają się gdzieś spotkać,żeby ruszyć razem,ale jakoś nikt mi nie odpowiedział.

Generalnie,to nikt się wogóle nie przejął tym co napisałem.Więc nie wiem w czym rzecz ?

A poza tym od Was i tak większość jedzie w sobotę.

Edytowane przez gdańszczanin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ale jaki problem gazeta ie tam bedzie na pewno poruszony temat duba jak w zeszlym roku i pewnie spotkanie bedzie pod tk maxem na blanczu .mysle ze jedzmy razem wszyscy i powoli beda wszyscy dojezdzac.im wiecej samochodow mysle tym lepiej.reszta pozostaje do was.ja tam jade duzo ciekawych furaczy.no chyba ze nie chcecie sie spotkac z reszta ludzi ktorzy jada na duba to co innego.cholera ale sie poruszenie jakies zrobilo na naszym kochanym forum.za moje byki przepraszam nie wiem co sie dzieje takie sadze ostatnio jak pisze ze sie sam dziwie.pozdro

bart co do dystansow wiem ale mysle ze tylko tyl przod jest ok mysle.niestety bylem juz wyplukany z kasy moze w tym roku na koniec sie zobaczy

Edytowane przez marpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ie wiem czy taka wiekszowsc jedzie w sobote

tutaj masz liste od nas

1. Młody (sobota)

2. Rafał (sobota)

3. Sidney z Panią (sobota)

4. Seba z Julą (sobota)

5. Ravsik z Marleną i dzieciakami

6. Wiesiek (sobota) z PANEM :-P

7. iconSlave z Panią (niedziela)

8. hugho80 (niedziela)

9. 7agan niedziela

8.Wykastrowany Reksio z psią rodzinką(niedziela)

10. Egoonn (dalej nie wiem czy 2 dni , ale bede )

11. artur74 z familią (niedziela)

12.autodano z żoną

13.adamo

14. Michu z panna anna ( sobota)

15. Bombel ( sobota )

16. Danieles (niedziela)

jak widzisz jest sporo osob jadacych w niedziele

ustawic gdzies sie mozna

pytalem rowniez pod jaka bandere bedziecei jechac ale domyslam sie ze bedie to vw.passat, bo do nas raczej nie zaladacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak widzisz jest sporo osob jadacych w niedziele

ustawic gdzies sie mozna

pytalem rowniez pod jaka bandere bedziecei jechac ale domyslam sie ze bedie to vw.passat, bo do nas raczej nie zaladacie

 

po raz kolejny piszę,że będziemy się spotykać,albo w Dundalk albo w Droghedzie. Jeśli chodzi o "bandere", to przypuszczam,że nikt od nas na takie coś patrzyć nie będzie.Po prostu jedziemy razem.

 

Witam. Jeśli ktoś będzie miał jakiekolwiek problemy ze skórami bądź to w samochodzie,bądź też w domu,to polecam tego gościa,który naprawdę wie co robi. Dla przykładu podam,że robił tapicerkę (nie wiem czy całą,czy odświeżał) np do Ferrari !

Gość to Polak,i ma na imię Jacek. Proszę mówić,że jestem z forum passata od Piotrka z Mullingar. Będą rabaty !

Pozdro

www.tjmireland.com

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdańszczanin placa Ci za reklamowanie tego goscia czy co?

napisalem juz o nim raz i wytarczy poco pisac kolejny raz :/ ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdańszczanin placa Ci za reklamowanie tego goscia czy co?

napisalem juz o nim raz i wytarczy poco pisac kolejny raz :/ ???

Chyba czegoś tutaj nie rozumię. To czy ktoś mi za coś płaci,czy nie,to nie jest znowu kogo innego interes. To cz Ty tu coś o tym napisałeś,to może i przeoczyłem,a może nie,ale nikt mi nie będzie bronił, żebym sobie tutaj napisał np jeszcze raz.

I w sumie,to myślę,a z tego co się zdążyłem zorientować,to nie tylko ja,żebyście ze swoimi złotymi myślami ograniczyli się do swojego forum.

Napisałem już zresztą do Wojtka,aby wykasował moje konto u Was i myślę,że więcej nie będziemy musieli się już ze sobą męczyć.

Nikt,nikomu nie broni logować się gdzie chce,więc Ci którzy się u Was zalogowali pewno jakiś kontakt z Wami mieć będą,ale nie wydaje mi się,żebyśmy jakąś wspólną grupę stworzyli,bo przynajmniej Ci,z którymi rozmawiałem,nie czują takiej potrzeby.Więc de facto,nie musicie nas tutaj o żadnych swoich planach informować,bo myślę,że zbytniej reakcji nie będzie.

Pozdrawiam Piotrek

p.s. W sumie,to chyba powinno Ci to dać do zrozumienia,że raczej pojedziemy osobno.No oczywiście poza tymi,którzy będą chcieli z Wami jechać,bo przecież nikt im bronić nie będzie.

Edytowane przez gdańszczanin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe spodziewalem sie takiej odpowiedzi

ja sie najzwyczajniej zapytalem a ten od razu obrazony i i atakuje :D

popatrz sie najpierw na Siebie zanim zaczniesz atakowac innych bo akcje z Toba tez slyszalem niezle

Czemu sie na tym na forum nie pochwalisz , ze kupiles opony za grosze od goscia z limeirck, nawet Ci je pod dom przywiezli bo dupska nie chcialo Ci sie ruszyc(fakt ze przy okazji kto zajechal do 7agana na chipa)

po kilku mieisacah uzytkowania masz czelnosc dzwonic do starego wlasciciela i mowisz mu ze opony sa do dupy, ten nie chcac juz sie z Toba uzerac, powiedzial ze Ci odda kase, ale mususz mu je przywiezc, Tobie jak zwykle "nie oplacalo" jechac tyle hahahahaha

Pytales mnie o polerke lakieru

napisalem CI krok po kroku co robie

Etap duzo bardziej zlozony niz u "lakiernika-specjalisty" ktory tlyko spolerue auto i niczym innym sie nie przejmuje

Dalem Ci cene to uznalaes pewnie ze 100 euro to za duzo i nawet nie raczyles odpisac, a zapomnialem ze pewnie liczyles na to ze do Ciebie pod dom przyjade i Ci to zrobie

 

Na forum oprocz tego ze zaprezentowales auto i udzieliles sie dwa razy nie widze nic innego oporcz ofert sprzedazy wiec plakac po Tobie nie bedziemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne osobiste wycieczki proszę kierowac na PW

 

send from htc d s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i tu wyszła cała Wasza inteligencja. Tematu opon znasz tyle co nic, i to jeszcze z jednej strony a książkę byś napisał. Ludzi nie znasz,ale o każdym wiele możesz powiedzieć. Parę razy widziałem jak się sami na swoim forum przez głupoty ścinaliście.

A ni Wy za mną,ani ja za Wami płakać nie będę,więc myślę,że szkoda się tu produkować. Ja tematu z Tobą podejmować nie będę,bo jak na razie to chociaż tu spokój był. Myślę więc,że jak poświęcisz swój czas na wasze sprawy,to będzie najlepiej.

Pozdrawiam Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi ze temat opon znam bardzo dobrze, zreszta sam teatm polerowania mi wystarczy

o mnie to mozesz sobie pisac ile chcesz jesli uwazasz ze mnie znasz w co watpie

to ze sie scinalismy na forum, to normalne, piszemy co nam sie podoba i tyle

Swoj czas bede poswiecal na co chce wiec jesli bede chail pisac tutaj to jakos bedziesz musial to zniesc i przetrawic

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktos nie rozumie co to pw i do czego służy. Jezeli panowie będą kontynuować to zalatwimy to inaczej.

 

send from htc d s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Łukasz. Ja nie mam z tym człowiekiem żadnych wspólnych tematów,żeby na pw się rozpisywać,a i on może w końcu zrozumie,że nie ma sensu tego kontynuować.

Pozdro Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam sie przynajmniej z czego posmiac hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności