Skocz do zawartości
emate

Skończy się chiptuning - wieśtuning :D

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy mi nie badali spalin
mi badali wyłączonym urządzeniem na jana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał pszemek_K Zobacz post

Mowa w artykule jest też o jakiejś "leżance" - że niby policjant będzie na niej wjeżdżał pod auto?

Nie - policjant po wystawieniu 20 mandatów będzie miał prawo do 20-minutowej drzemki regenerującej

AAAA no chyba że w ten deseń :D

Co do spalin - nigdy na przeglądzie mi nie badali. Ani w osobówkach, ani w busie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja 3 przeglądy i ani razu spalin mi nie badali.

A ja po czipsie i bez kata i analiza spalin bez zarzutu (za to DR chciał mi zatrzymać za wychechłane tuleje tylnej belki ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę po tym świecie (czyt. kraju) od 30 ponad lat. Większość aut którymi się poruszałem to diesle ale jeśli sprawdzali spaliny to tylko w golfie benzynowym. Być może urządzenia którymi się posługują stacje diagnostyczne, nie są przystosowane do badania diesla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja po czipsie i bez kata

ja to samo :]

 

tylko raz mialem badanie spalin 3 lata temu w B4 1.8 benzyna - ale tylko dlatego ze byl nowy na stacji i sie uczyl obslugi urzadzen diagnostycznych :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ponoć w dieslu tego sie nie bada, ale jeśli by mnie zatrzymała taka kontrola i by mi badali i coś głupiego wymyślili aby zabrać mi dowód rejestracyjny za to że niby jest za duży wyziew to tego samego dnia zakładam sprawę w sądzie. To wszystko idzie kompletnie w złą stronę, kto to wymyśla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto to wymyśla.
Jak to kto nie czytałeś?
Zakup wszystkich 14 samochodów sfinansował Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ilość sadzy wyrzucana z 12-letniego "zawirusowanego" TDI śmiało konkurować może z elektrownią Bełchatów

 

To mnie rozbawiło :D Na pewno pisał to ktoś z "zaprzyjaźnionych klubów" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Być może urządzenia którymi się posługują stacje diagnostyczne, nie są przystosowane do badania diesla?

Mają urządzenia do sprawdzania diesli.
ogólnie ponoć w dieslu tego sie nie bada,
Analizy spalin się nie robi, w dieslu bada się zadymienie.

 

Mi badali w benzyniaku, ale to na moje własne życzenie po zrobieniu góry silnika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UK mi zawsze mierzą diesla, nie pamiętam co dokładnie, ale w kwietniu na badaniu miałem 0.27 a dopuszczalna norma jest 1.50, więc całkiem nieźle wypadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dopuszczalna norma jest 1.50

1,50 i wyżej ;P

Co do sprawdzenia spalin, to w fordzie fieście mi sprawdzali, ale nie wiem jak wyszło wszystko, OK, jak żłopie olej i kopci jak smok, a spaliny w normie, sprawdzał mi też w polówce, zaraz po sprowadzeniu, ale tu 94rok na pełnym syntetyku lata i spalinki w stanie idealnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności