Skocz do zawartości
oleksy

Jakie auto za 2tyś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakie autko koledzy moglibyście polecić za te pieniądze.

Wiem że to nie wiele ale ale na droszszy mnie nie stać .Auto będzie przeznaczone na krótkie dojazdy do pracy około 10 km w jedną stronę.Paska trochę szkoda.Za wszystkie sugestie dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pltz

Corsa A 1.5 Diesel. Na takie dojazdy lepszego chyba nie znajdziesz. Co do spalania, to jeździ prawie za darmo, a silnik od Isuzu, podobno niezawodny. Śmigałem kiedyś czymś takim i teraz żałuję trochę, że nie zostawiłem sobie go jako 'zapasowego' samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golf I moj brat ma na sprzedaż 1.1 z gazem 1500zł chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Opel kadet E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polo, corolla, golf2, nissan sunny

 

Co w lepszym stanie i co pierwsze trafisz.

Wbrew pozorom takie auta bardzo szybko sie rozchodzą i trzeba się śpieszyć jak coś się znajdzie w stanie nieagonalnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie trzymał rodziny.

VW GOLF I/II

VW POLO

VW PASSAT B2/B3 :ok:

VW SANTANA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poloneza caro plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup II golfa w dieslu bedziesz mial czas odlozyc na nowsze autko :)tu masz 1 takiego

http://moto.allegro.pl/item1040104235_golf_2_1_6_diesel.html

 

a tu cala mase polecam

http://moto.allegro.pl/listing.php/search?category=149&string=golf+2+&price_from=1000&price_to=2000&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&buy=0&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=t&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC&a_text_i[1][0]=&a_text_i[1][1]=&a_text_i[4][0]=&a_text_i[4][1]=&a_text_i[5][0]=&a_text_i[5][1]=&a_enum[16]=all&a_enum[15]=all&a_enum[178]=all

Edytowane przez wojta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo :) jezdziłem 5 lat i nic nie naprawiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że większość mnie wyśmieje ale - Fiat CC w tej cenie na pewno znajdziesz,na 20 km dziennie po co lepszy?naprawisz pewnie sam i w tej kasie to może od pierwszego właściciela nawet i stosunkowo młody rocznik.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem swojego golfa II 1,6D którym jezdziłem 3 lata. Do pracy idealny, maloawaryjny a jak już coś wyskoczyło to za grosze to robiłem:D dziadek bo 26 letni ale serducho miał jak młody bóg!:ok

...i dobrze go będe wspominać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VW Polo Fox (ala kombi) 1.3+LPG, jazda na LPG jest aktualnie najtańsza. Czemu Polo, sam miałem Foxa ale z silnikiem 1.4d(miałem dostęp do ON) i powiem jedno do dojazdów do pracy idealne, zwinne, części za grosze, nawet w 4os da się jechać. W Foxie sam osobiście wiozłem wannę:), miałem w moim szyber dach i na lato to była fajna sprawa, w dieslu zimą był problem z grzaniem (dojazd ok 6km, jakieś ciepło dopiero po ok 3km). Na dłuższe trasy silnik na benzynę=LPG jest bardziej cichszy i mocniejszy (wersja 1.3gt ma aż 75KM i to nieźle bryka przy w miarę normalnym spalaniu). Ewentualnie jak nie Polo (ale to mój faworyt) to VW Golf/Jetta 1.3+LPG, też jakiś czas jeździłem i powiem mimo 4biegów całkiem ładnie to się zbierało, części też pewnie grosze, ale za to większe wnętrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na odlędzinach http://moto.allegro.pl/item103871641...rej_cenie.html no i niestety podłoga doszczętnie zgnita więc za długo bym nie pojezdził.Silniczek w miarę chodził ale strasznie kopcił pewnie wtryski lały.Ze względu na pogniłą karoserie dałem se spokój Co myślicie o Oplu Kadecie?wiem ze blachy słabe ale ogólnie jakie to auto bo nie miałem styczności Z wylądu mi sie podoba tylko nie wiem jak trwałe są silniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tyś autko

1 tyś opłaty ubezpieczenie - optymistycznie

500 zł pewnie na dzień dobry wsadzisz coby sie nie rozkraczył 2 km od domu

 

to na szybko 3500 zł wymienisz za to połowę paska a i tak oc musisz za niego płacić i co ty chcesz oszczędzać???

 

Pamietaj biedny dwa razy traci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ford sierra 2,0 DOHC ;) po kupnie tylko olej i filtry ;) z rozrządem masz spokój bo jest na łańcuchu ;) w gazie spalanie ok 10 litrów na 100km. Mocy też pod dostatkiem i napęd na tył ;) częsci tanie i samemu naprawisz wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa tysie kitraj do kiermany i śmigaj Passatem!

a jak się coś zepsuje to masz 2k na naprawe.

 

a tak kupisz padaczke za 2koła, żeby dalej jeździła to włożysz następne 2 albo i 3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności