Skocz do zawartości
Wesołek

Zmieniarka CD

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w znalezieniu zmieniarki która współgrałaby z dużą nawigacją w Passacie B5 2003r. Jest to nawigacja z kolorowym wyświetlaczem. Nie wiem jaki ma symbol ta nawi, dodam tylko, że ekran jest wahliwy na boki, i góra-dół. Może po tym opisie ktoś skuma co to za sprzęt, i pomoże mi dobrać zmieniarkę. Widziałem kiedyś zmieniarkę wielkości zwykłego radia samochodowego zamontowaną we wnęce podłokietnika. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup xcarlink wczoraj zamontowałem działa rewelacyjnie - wielkość paczki papierosów- montaż bardzo łatwy.:kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WojtekX S Twoja propozycja wydaje mi się najrozsądniejsza. Jednak myślałem, że sprzęty typu zmieniarka będą tańsze. Muszę poczekać na jakiś przypływ gotówki. Dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a czy podejdzie cd player podany w linku ponizej do mfd w podłokietnik?????????

http://www.allegro.pl/item1055591244_zmieniarka_vw_golf_bora_passat_octavia.html

Edytowane przez marioo20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy a czy podejdzie cd player podany w linku ponizej do mfd w podłokietnik

 

ten CD-player nie jest przystosowany do pracy w pozycji pionowej wiec w podlokietniku moze miec problemy z odtwarzaniem CD na nierownosciach drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten CD-player nie jest przystosowany do pracy w pozycji pionowej wiec w podlokietniku moze miec problemy z odtwarzaniem CD na nierownosciach drogi

a macie może jakieś propozycje gdzie ten cd-player zamontować?? ponieważ nie chcę ponosić dodatkowych kosztów na nową zmienarkę a taki player posiadam...

Edytowane przez marioo20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schowek pasażera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będzie przeszkadzało że jest klimatyzowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest miejsce i nie ma problemu z rozebraniem to chyba nie. W 3b są nawet zaślepki na kable od zmieniarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po podłączeniu zmieniarki albo xcarlinka nadal będzie można odtwarzać płyty audio w napędzie wewnętrznym (MCD)? Czy będzie działać tylko płyta z DX?

Po naciśnięciu przycisku CD w navi MCD zacznie się odtwarzanie z wewnętrznego, zmieniarki czy może jeszcze coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności