Skocz do zawartości
kro_ma

Prawidłowe wartości dla przeplywki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może mi ktoś podać jakie są prawidłowe wartości dla przeplywki w passacie b 4 1.9 TDI 90 km rok 96. Szukam wszędzie to każdy pisze coś innego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

750-850 mg/H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w jakim zakresie maja byc te parametry i czy to sa zadawane przez ecu czy mierzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dołączę się do tematu :) Jakie mają być prawidłowe wartości dla przepływki Hitachi w silniku 1.8 20V ADR?No i jak napięciowo?Z góry dzięki,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale w jakim zakresie maja byc te parametry i czy to sa zadawane przez ecu czy mierzone

 

Na 3 biegu, przy pełnym bucie, 2900-3100 rpm powinno być ok 850 mg/H i nie powinno spać poniżej 750 mg/H aż do ok. 4200 rpm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego ze w pierwszym polu mg /h tez zakres wynosi od 250 do 850 czy tak ma być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakres tak, ale wartość (MAF Actual) powinno być tak jak wcześniej napisane - 847.9mg/H najlepiej, ale spadnie zapewne byle nie poniżej 750mg/H, bo im mniej tym mniej paliwa silnik dostanie = mniej mocy. 750mg/H to już taka dolna granica, jak dużo mniej to czyść przepływomierz, a jak to nic nie da, trzeba kupić drugi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdze na wciagnuetym filtrze powietrza. Skał bedzie wiecej to się coś stanie czy. Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM mam problem z przeplywka a mnianowicie teraz mam na biegu jałowym wartosci takie jak w 249 mg/h i 415mg/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegazuj i zobacz się pokrywają bo rozumiem, że to Twoje : "249 mg/h i 415mg/h " to jest wartość zadana i mierzona ? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jest w dalszym tescie dochodza prawie do 850 mg/h 847,9 mg/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności